Jump to content

Brak dostepu do trybu twierdza


Recommended Posts

Witam

Mam problem z dostępem do trybu twierdza zarówno w wyborze widoku twierdzy jak i wyboru bitwy jako twierdza .

Zainstalowałem od nowa Wota , problem jest nadal . Zainstalowałem od nowa paczkę modów nic nie pomogło .

pliki python przed instalacja paczki modów to "python1 i python2"

oraz po instalacji "python"

Screen z widokiem Twierdzy .

python1.log

python2.log

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

shot_001.jpg

Link to comment
12 minut temu, cinki_haos napisał:

Co dziwne po odinstalowaniu wota i zainstalowaniu wszystkie ustawienia zostały . ( moje pytanie może usunąć jakieś pliki użytkownika z tymi ustawieniami w appdata z windowsa ??? )

 

tryb twierdz po aktualizacji byl niedostepny - wg dokonywalo zmian ale juz dziala. Prawdopodobnie klient nie pobral ci pelnego micropatha. Sprobuj na poczatek w ustawieniach (lancher) kliknac na zakladke "wsparcie" i poziniej "sprawdz i napraw spojnosc gry" powinno pomoc

ps ale to dziwne ze po deinstalacji problem nie zniknal.... ewentualnie pobierz od WG program WGCheck i on zrobi ci raport co jest nie tak... oczywiscie program tez "przeleci" i wykaze wszystkie modyfikacje w grze tu masz instrukcje http://eu.wargaming.net/support/kb/articles/596

Edited by tomjac29
Link to comment
4 minuty temu, tomjac29 napisał:

tryb twierdz po aktualizacji byl niedostepny - wg dokonywalo zmian ale juz dziala. Prawdopodobnie klient nie pobral ci pelnego micropatha. Sprobuj na poczatek w ustawieniach (lancher) kliknac na zakladke "wsparcie" i poziniej "sprawdz i napraw spojnosc gry" powinno pomoc

Nie pomogło .

Dzieki za odpowiedz .

Link to comment

Z tego co widzę po Twoich logach - przeinstaluj paczkę v04 na nowo z dwoma ALE:

1. Usuń katalog DLC podczas instalacji

2. Nie instaluj hangarów premium (bo log się na tym zatrzymuje) i przez to być może wot Ci się kaszani.

 

 

i ponownie odpal twierdzę. POwinno działać. (załącz ewentualnie nowe logi).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.