Jump to content

POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH


Recommended Posts

Hmm, logi są chyba zbędne...

Chodzi o to ze pomocnik misji osobistych źle wskazuje (zaliczona / nie zaliczona)  - zalicza misję podczas gdy faktycznie nie została zrealizowana.

Przykładem jest misja na arcie

1. Zrób 1k DMG

2. zabij HT

 

Z 1k zrobiłem 380 uszkodzeń a po asyście naliczyło mi 1029 = zaliczył mi pkt. 1

Fraga zrobiłem na HT.

 

W sumie zaliczyło mi oba warunki wedle pomocnika,a finalnie nie otrzymałem nagrody za misję bo nie została spełniona ....

Link to comment
9 godzin temu, mutopompka napisał:

I dlatego CI nie zaliczyło. DMG po asyście się nie liczy. Musisz mieć 1000DMG po Twoich pociskach, wtedy CI zaliczy.

 

No, ok - to rozumiem,ale czy nie zadaniem właśnie tego Mod'a jest zliczanie DMG zgodnie z misją?? Nie powinien mi pokazać że misja jest zaliczona, skoro nie jest :)

Link to comment
  • 10 months later...

Nie wiem jak działa pomocnik misji osobistych, ale działa źle : otrzymałem właśnie StuG IV, część misji zaliczyłem dzięki "obligacjom" czy jak to tam zwał. Mam odblokowane misje na T28 Concept - pomimo tego mod dalej z uporem maniaka forsuje misje na poprzedni czołg. Ogólnie jest to przydatne narzędzie, ale dosyć ograniczone - powinna być możliwość konfiguracji czy chcę poprawiać misje, i czy gdy skorzystam z "papierków" do zakończenia misji mogę przejść do kolejnej kampanii.

 

Na dzień dzisiejszy jestem w czarnej dupie, bo nawet jak ręcznie sobie misję ustawię to mod i tak to olewa forsując misje z poprzedniej kampanii na StuG IV którego już mam  :(

 

 

Edited by Zriel
Link to comment
2 hours ago, Aslain said:

Zobacze czy jest jakas nowsza wersja, generalnie za duzo z nim zrobic nie moge, tylko zaktualizowac, zostawic albo usunac ;)

Dzięki wielkie z góry, aktualnie udało mi się wymusić ręcznie misje, ale jak się zapomnę to nadal mi forsuje misje na StuG IV, pomimo że go mam, a nie zależy mi na zrobieniu ich z wyróżnieniem.

Link to comment
On 4.01.2018 at 9:20 PM, Aslain said:

AutoQuest?

Tak, auto quest, ręcznie wrzuciłem wersję 1.2, ale jedyne poprawa jest taka że muszę ręcznie zainickować pierwszą misję z kolejnej kampaniii i dopiero wtedy idzie, chociaż jak wyzeruję mody i wyczyszczę cache gry przy instalacji nowej paczki to dalej z uporem maniaka forsuje poprawianie misji z poprzedniej kampanii na StuG IV. 

 

Patrzyłem w sieci, ale nie za bardzo widzę alternatywę, niby jest jakiś jeden mod - ale skoro w Twoim modpacku go nie ma to nie za bardzo mu ufam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.