Jump to content

problem z ustawieniami


Recommended Posts

Witam, instaluje najnowszego modpacka, loguje się do gry i wszystko jest w porządku, ale jak wyłącze grę i chce ja uruchomić ponownie to znikają mi wszystkie moje ustawienia i mody które były instalowane. W grze wyskakuje bład widoczny na screenie. Instaluje modpacka z powrotem na nowo i znów jest dobrze tylko  przy pierwszym logowaniu, (czasem uda się zalogować 2 razy i jest oka za trzecim znów błąd)

Aslains_WoT_Logs.zip

python.log

shot_001.jpg

Link to comment
  • Administrator

Nie trzeba juz zalaczac pythona osobno, wszystko co potrzebuje jest w aslains logs.zip.

 

Widze ze uzywasz starej paczki, zacznij od pobrania nowej i zobacz czy gra dziala. Widze tez jakis blad z autoaim indicatora, odinstaluj ja dla testu.

Link to comment

Aktualizacja nie pomogła, ani odznaczenie autoaim. Dalej jest tak że po pierwszej instalacji jest wszystko ok, a poźniej część modów ma błąd i nie działa. Odrazu widzę to w garażu bo mam ustawione informacje o czołgach a tu już na screenie jest z błędem, dodatkowo mam ustawioną mapkę po wciśnięciu alt powinna być na środku ale jak jest błąd to już zostaje w prawym rogu

Link to comment
  • Administrator

Masz jakies lokalne problemy w zwiazku z ustawieniami w windowsie badz zainstalowanymi aplikacjami. 

 

IOError: [Errno 13] Permission denied: './res_mods/0.9.17.1/scripts/client/gui/mods/mod_autoaim_indicator.json'

 

Oznacza to że nie ma dostępu do powyższego pliku, coś go przyblokowało.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.