Jump to content

pasek ładowania mapy zatrzymuje się przy końcu


Recommended Posts

Hej, 

na początku chciałbym powiedzieć, ze jestem pod wrażeniem Twojej paczki modów - używam jej bardzo długo i zawsze byłem zadowolony. Jednak patch 9.4 spowodował problem, którego nie umiem sam rozwiązać. Z reguły pierwsza i druga bitwa ładują się bezproblemowo, lecz przy trzeciej pasek ładowania bitwy zatrzymuje się przy końcu - słychać odgłosy walki - strzały, silniki itp, jednak obraz niezmiennie pozostaje na ekranie battleloadingu. W załączniku pozostawiam potrzebne pliki. Z góry dzięki za pomoc!

 

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Dzieki :)

 

Napisz czy to jest zawsze tak, czy tylko raz takie cos spotkales - w sensie ze zawsze 3 bitwa juz nie laduje sie. Nie trzymales czasem guzika nadawania na TeamSpeaku w czasie ladowania bitwy?

 

Co sie dzieje pozniej, po 3 bitwie? Jak sie skonczy to da sie wejsc do gry/garazu i odpalic 4 bitwe, i co wtedy ?

 

Generalnie takie problemu ze cos sie dzieje dopiero po ktoryms tam razie jest mega ciezkie do namierzenia, jesli w ogole... zobaczymy...

Link to comment

Sprawa wygląda tak, że wczoraj zainstalowałem paczkę i parę bitew z rzędu wszystko było OK, lecz dwukrotnie mapa Fiordy nie wczytywała się tak, jak to opisałem. Dzisiaj zainstalowałem najnowszą paczkę i problem niestety powtarza się - 3 bitwa nie wczytała się, wyłączyłem grę, próbowałem wejść ponownie - bez skutku (dodatkowo xvm działał za pierwszym razem a po restarcie gry battleloading był bez statów, a pasek ładowania znowu zatrzymywał się na 100%). Bitwa się skończyła, w garażu niespodzianka - otrzymałem powtórnie ostrzeżenie że jestem botem ( :D ) i mogę znowu wejść do bitwy nie mając pewności, czy po kilku bitwach nie będzie to samo - a trzecie ostrzeżenie to w nowym wspaniałym wykrywaczu botów oznacza o ile wiem bana. Poczytałem parę wątków, i ktoś mówił że to może być przyczyna białych wraków - usunąłem je, zobaczymy. 

 

 

Edit: póki co brak białych wraków pomaga - nic się nie wykrzacza :)

Link to comment
Poczytałem parę wątków, i ktoś mówił że to może być przyczyna białych wraków - usunąłem je, zobaczymy.

Trochę dziwne mi się to wydaje bo mam zainstalowane białe wraki czołgów 25% i przez około 50 bitew nie miałem tego problemu jedynie lagi po dłuższym czasie grania ale to na pewno nie wina paczki - 3gb RAM :P

Najwidoczniej pewne problemy dotykają tylko X% używających paczki Aslaina :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.