Jump to content

Brak dodatkowych informacji na liście znajomych


Recommended Posts

  • Administrator

Ciężko powiedzieć czemu tak masz. Wgralem te same mody jak w zalaczonych logach, najechalem na znajomego i wszystko widze, czy jest online, i na jakim serwerze.

 

pTbMRWp.jpg

 

Przeinstaluj paczke z czyszczeniem modow, a na stronie XVM zaktualizuj dane moze. W logach miales bledy zwiazane z dzialaniem XVMa.

Link to comment

Wyczyściłem res_mods, mods, wyczyściłem wszystkie Twoje foldery z Twojej paczki, cache gry, sprawdziłem integralność plików, ponownie zainstalowałem mody z paczki 41,42, wcześniej problem wystąpił na paczce 36, paczek 37,38,39,40 nie instalowałem. Aktywowałem statystyki na stronie modxvm i nadal problem występuje. Przy usunięciu wszystkich modów i uruchomieniu w trybie bezpiecznym dodatkowe informacje były wyświetlane. 

W logach pythona są jakieś błędy z xvm.

Link to comment
  • 2 months later...
Dnia 19.04.2017 o 14:06, trime napisał:

Wyczyściłem cały folder  \AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks i pomogło

 

Możesz powiedzieć gdzie jest ten folder, bo coś nie mogę go znaleźć, a też mam ten problem?

 

P.S. Folder znalazłem. A czy usunięcie w nim danych nie spowoduje jakichś innych problemów?

Edited by Kapsello
Link to comment
  • Administrator
7 hours ago, Kapsello said:

 

Możesz powiedzieć gdzie jest ten folder, bo coś nie mogę go znaleźć, a też mam ten problem?

 

P.S. Folder znalazłem. A czy usunięcie w nim danych nie spowoduje jakichś innych problemów?

 

Jesli skasujesz folder XVM to skasuja się następujące rzeczy w XVM:

- pozycja damage loga XVM

- ustawienia filtrów XVM na karuzeli

- tokeny XVM

- ustawienia Equip Auto Return (automatyczne zakładanie wcześniej wybranych modułów)

- ustawienia kłódki złota i wolnego xp w garażu 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.