Jump to content
skunRace

Problem tylko z niektórymi modami (celowniki i panel boczny)

Recommended Posts

Witam, mam problem tylko z niektórymi modami, wybrałem kilka które mnie interesowały i nie działają tylko celowniki (próbowałem różne) i panel boczny, który nie wygląda tak jak powinien, są tylko zielone pasy bez reszty informacji. Dodam jeszcze, że podczas którejś instalacji z kolei celownik krab działał (była to wtedy pierwsza wersja paczki Aslains_WoWs_Modpack_Installer_v.6.4.0_01) ale przy próbie instalacji innego celownika już nie działa żaden. Instalowałem paczkę dość dużo razy, odinstalowując i czyszcząc pozostałości Ccleanerem, niestety bez rezultatu, teraz robię to na wersji #3.

Przy próbie instalacji samego celownika też nie działa.

Proszę o jakieś sugestię i pozdrawiam.

kc08KUM.jpg0HIkyOL.jpg

Aslains_WoWs_Logs.zip

Edited by skunRace

Zainstalowalem wszystko tak samo jak wybrales w modpacku i tak to wyglada:

wiIWzo4.jpg

• Upvote 1

Na taki efekt liczyłem i nie mam pojęcia co może być przyczyną wcześniej nie instalowałem żadnych modów i oczywiście zaznaczam czyszczenie przed każdą instalacją , no nic będę kombinował dalej.

Dziwne ze uzyskujesz jakis inny efekt, moze antivirus z sandboxem? (Moze niby sie instaluje ale do piaskownicy a nie na prawdziwe miejsce). Ciezko powiedziec. Odpalasz gre z katalogu gdzie zainstalowales gry, czy moze masz pare roznych instalek?

Instalowałem również na wyłączonym antywirusie, grę odpalam z launchera, ale odpalałem też z folderu z gry i niestety nic nie pomaga.

Prawdopodobnie winne są bugi po patchu (norma w WG,Aslain do WoT-a będzxię około 10 microłatek naprawiających).Po pobraniu patcha,wgraniu paczki,zalogowałem się do gry,bitwa i błąd z pamięcią wyskoczył,gra się wyłączyła i nie mogłem jej odpalić.pomogło sprawdzenie i naprawa plików,pobrało ponad 3 giga,po wgraniu paczki jest ok.Spróbuj tak zrobić,jak nie pomoże to coś u ciebie na kompie miesza.