Jump to content

bład przy instalowaniu modpacka


Recommended Posts

wiec tak:" uzylem cclnera, narzedzia oczyszczania dysku win 7, antywirusa, antymalwera i wogole wszystkiego zeby poczyscic kompa, wylaczylem antywirusa, zapore itd  i nic

 

zainstalowalem nowa swieza kopie wot na innym dysku, na tej swiezej kopiu modpack rowniez nie zainstalowal sie,  zawsze wywala ten komunikat z ramki, rozna jest wprawdzie nazwa pliku *. tmp na ktorym jest zwiecha ale efekt ten sam

 

po wybraniu ponow nic sie nie dzieje , ignoruj sprawia ze modpack instaluje sie jakby dalej normalnie ale nie tworzy  zadnego pliku, folderu wogole nic w katalogu gry

 

logarchiver z poprzedniej kopi wot gdzie byl wczesniej modpack wprawdzie tworzy jakis log, przynajmniej "wizualnie" widac ze cos tam pracuje ale nie pojawia sie folder aslain_modpack , opcja z konca czyli otworz folder zapisu Aslains_WoT_Logs otwiera folder moje dokumenty gdzie niema tego pliku zreszta nawet wyszukiwanie win nie znajduje go na calym dysku

 

poddaje sie niema pomyslu, pierwszy raz od lat cos takiego mam:/

 

 

teraz mod pack twierdzi ze w folderze wybranym do instalacji niema klienta gry wot :/

zeby nie bylo ze jestem idiota : ta nowa swieza kopia wot działa tzn mozna na niej grac bez problemowo testowalem ale jest jakby  " niewidoczna" dla modpacka, zreszta testowalem na innych paczkach z instalatorami  np solo modpack i tam jest tak samo nbowej kopi wot nie widzi a na starej wywala ten sam blad z posta pierwszego

ma ktos jakis pomysl co robic ?:/

 

a próba uzycia uninsalatora od Aslaina wywala cos takiego ??

Przechwytywanie blad aslain deinstalacja.PNG

Edited by Smok_W
dodatkowe informacje.
Link to comment

Mam dokładnie to samo i jednego jestem pewny: nic się nie dzieje z kompem, jakiś błąd powoduje instalator.

added 4 minutes later

A i jeszcze jedno, pierwsza wysypka nastąpiła przy "kończeniu instalacji" (okno zawisło, brak odpowiedzi i nawet jak zostawiłem na ponad 1h nie ruszyło) przy Aslain's WoT ModPack v9.18.0 #13, od tego momentu nie jestem w stanie zainstalować paczki, zawsze powyższy błąd się pojawia.

(Win 7 x64 Ultimate - jeśli to coś pomoże)

;)

Edited by Falco345
Link to comment

28-04- piatek o 12.30 pobralem paczke #13 i o pierwszej mam tu posta o błędzie jakieś podobieństwo widzicie??? ;)

 

pobralem nowa wersje klienta wot i juz jest ok tzn instalatory widza klienta EU wiec to byl jednorazowy blad jakis ale .... pobralem tez paczke do WOWs i wywala ten sam blad

 

pobralem niejaki relhax modpack (stara paczka OMC) i solo modpack  i wywala to samo wiec to jednak raczej nie wina tylko paczki Aslain choc mogla ona cos zapoczątkowac bo zbieżność wydarzen jest ..:/

 

wywaliłem wszystko z TEMP, poczyściłem Wise Disk Cleanerem i innymi bez zmian

 

 

 

 

 

Edited by Smok_W
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.