Jump to content

Zaznaczanie obszaru celowania


Recommended Posts

Nie używałem najnowszej paczki, ale po instalacji najnowszej było to samo. Autoaima nie używam.

Po odinstalowaniu modpacka było to samo, ale już wiem w czym problem. Wcześniej musiałem zainstalować jakiegoś moda, który zmienił na stałe ustawienia sterowania. Po przywróceniu domyślnych ustawień sterowania wszystko działa (z zainstalowaną paczką).

Edited by humantorch6
Link to comment
  • 5 weeks later...

Nie zakładam nowego tematu bo problem jest ten sam. 

Wersja mod packa 9.19.0.1_03. W arcie nie działa zaznaczanie obszaru celowania. Dodatkowo po naciśnięciu "T" na mapie wskazuje zawsze A1 (o ile dobrze pamiętam, w każdym razie któryś narożny kwadrat).

Błąd powoduje mod odpowiedzialny za filtr czatu, dokładnie jak instaluje się mod packa z opcją "Filter czatu...". Bez instalowania opcji filtru czatu wszystko jest ok.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by humantorch6
Link to comment

Aslain, jak tam sytuacja z obszarem celowania? Wiem, że są ważniejsze rzeczy do naprawy, ale tak wkurzają mnie te bezmózgie yeti, klikające w minimapkę w celu wyładowania frustracji :) Przydałby się niezmiernie ten mod blokujący spam, a nie można go używać jak jednocześnie chce się używać zaznaczania obszaru celowania. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.