Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

To znaczy nagle wszystkie paski hp, unoszace sie liczby trafien, zmienione napisy, nagle przestalo dzialac? Napisz cos wiecej, co masz na mysli konkretnie ze nie dziala, zalacz tez logi, informacja w podpisie.

Link to comment
  • Administrator

Wygląda że jest aktywny, wiec pozostaje sprobowac zresetować to poprzez skasowanie tego folderu:

 

nE8EorS.jpg

 

Nalezy uprzednio wylaczyc gre.

 

Aby dostac sie do tego folderu trzeba wpisac %appdata% w eksploratora plikow windowsa, w linijce ze sciezka folderow

Link to comment

Byc moze to pomoze:

Wejdz na strone xvm, wyloguj sie, po tym wejdz na swoje konto na www wot w zarzadzanie kontem i w sekcji autoryzowane strony zewnetrzne usun prawa dostepu xvm (link: https://eu.wargaming.net/personal/external_applications/edit/) pozniej ponownie zaistaluj mody zaznaczajac opcje czyszczenia plikow z gry oraz nie moga byc zaznaczone opcje przy istalacji modow te opcje "zabezpiecz statystyki..." itp. i pozniej ponownie zaloguj sie do xvm wtedy xvm ponownie poprosi o autoryzacje poprzez WG ID ... winno dzialac

Link to comment
24 minuty temu, bobi2006 napisał:

Wielki dzięki za pomoc ale nie pomogło  pobrałem nawet na nowo grę i to samo brak XVM.

to bardzo dziwny przypadek... hmmmm moze winda cos blokuje....

zobacz jeszcze to .... moze cos ci wisi w tych danych czyli:

Proszę wykasuj pamięć podręczną gry (zresetuje to ustawienia gry):

  1. Naciśnij Win+R
  2. Wpisz “%appdata%\wargaming.net”
  3. Wykasuj folder World of Tanks
Edited by tomjac29
Link to comment
  • Administrator

Jakos mi to ulecialo, pewnie temu ze to dla mnie oczywistosci, czy zaznaczyles wszystko jak na obrazku?

 

JqUVXhM.jpg

 

WG. logow nie masz wlaczonych statow na stronie w profilu. Tak odpisal administrator serwera statow.

Link to comment

Faktycznie było wyłączone ale z jakiej racji to nie wiem statystyki znikły mi czasie bitwy ,wielki dzięki wszystkim za pomoc a szczególnie tobie Aslain jeszcze raz dzięki :)    

Edited by bobi2006
Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.