Jump to content

Problem z ustawieniemi po patchu 9.18


Recommended Posts

Witam, dotąd tworzyłem własne mod-paczki ale od trzech miesięcy przerzuciłem się na Twoją jako najlepszą. Dotychczas wszystko hulało jak trzeba, ale po wprowadzeniu patcha 9.18 kiedy wybieram opcje na których mi zależy (szczególnie dotyczy to części XVM Twojego modpacka) to niestety działają u mnie tylko ustawienia domyślne od XVM (tak jakby były ustawione na sztywno niezależnie co zaznaczę w Twoim instalatorze), które nakładają się na te wybrane przeze mnie lub je zwyczajnie zastępują. Wcześniej ten problem nie występował i nie jestem w stanie tego w żaden sposób skorygować nawet pomimo wybierania innych opcji. Załączam plik.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Możliwe ze powodem jest ponizszy blad:

 

JSONxLoaderException: File not found: res_mods\configs\xvm\Aslain\minimap.xc

 

XVM nie potrafi znalezc pliku i laduja sie domyslne ustawienia XVM dlatego masz wszysto inaczej niz wybrales.

 

Pytanie dlaczego tego pliku brakuje, u mnie po instalacji tych samych modow co Ty mam wszystkie pliki i to co wybrano w paczce jest poprawnie wyswietlane.

 

Moze jakis antywir/sandbox? Sprawdz po instalacji czy ten plik masz w katalogu z res_mods.

Link to comment

Witaj, tak mam plik minimap.xc. w docelowym folderze. Dodatkowo np. pomimo że w sekcji XVM (Znaczniki nad czołgami wybieram) wybieram konfigurację OTM od Ciebie (Asaina) to  uruchamiają mi się OTM od drużyny XVM, generalnie niezależnie od tego co wybiorę w sekcji XVM to w końcowym efekcie dostaję jako wyświetlane ustawienia typu Team XVM. Cyrk zaczął się w momencie aktualizacji WOT do wersji 9.18. Inna ewentualność, że w zbliżonym czasie zainstalowałem również najnowszy update Windows 10

Edited by AZERON
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.