Jump to content

Problem z wyświetlaniem wartości v.30 XVM w grze


Recommended Posts

Hej, 

Być może nie jest to problem poważny / to tylko staty, :-) . jednakże może kogoś zainteresować (jeśli dział jest niewłaściwy to prośba o przesunięcie posta tam się powinien pojawić...)

 

Porównanie wartości WN8 na WotStats / WotLife / NoobMeter itd ... z wartościami wyświetlanymi w panelu gry czy też na TS3 - > wskazuje na to, że mamy niezgodności ... 

W grze (XVM panel) oraz w TS3 parametry kilku ludzi których sprawdzałem (w tym i moje) nadal są wyświetlanie po staremu (bez update v.30 z vbaadict..) a w pakietach stron WoTlife, WotStats już po nowemu - jest to znacznie bardziej dostrzegalne w przypadku ludzi którzy byli na granicy między kolorami/poziomami i czasem dostali buffa czasem nerf'a ...

Poczyniłem pewne przygotowania do rozwiązania zagadki :

1. Wydaje się że zgodnie z postami z tego forum  https://koreanrandom.com/forum/topic/39174-i-fell-back-11-wn8-points-even-though-my-recent-wn8-is-continually-rising/ - nowy XVM nie bierze pod uwagę zmian v.30 

 

Pytanie czy tak faktycznie jest czy tez to u mnie na XVM coś nie zadziałało ?

 

p.s.

Oczywiście modernizacja do najowszego ASLIAN'a zrobiona, strona XVM odświeżona, nawet zlikwidowałem tempsy z remoteapp... nadal to samo ...

 

Jacek

 

 

Link to comment
  • Administrator

Rozne strony korzystaja z roznych wartosci oczekiwanych dla WN8, XVM uzywa je tez po swojemu. Czasami w gre wchodza tez aktualizacje statow, ktore sa rozne dla roznych stron.

 

Generalnie nic na to nie poradzisz.

Link to comment

Hej,

 

Dzięki za odpowiedź.

Być może wyjaśnienie przyda się jeszcze komuś - kto kwestionuje wyświetlanie statystyk XVM w grze - to nie jest błąd !

Po przejrzeniu kilkunastu wątków na innych forach dochodzę do podobnego wniosku - po prostu standaryzacja wartości oczekiwanych nie istnieje i w zasadzie obecny system WN8 może być traktowany tylko jako wytyczna do ogólnego klasyfikowania "umiejętności" gracza.

Dotychczasowe różnice pomiędzy XVM a WotStats, WotLife, NoobMeeter, itd... były nieznaczne i sięgały kilku punktów.

Po wprowadzeniu wartości oczekiwanych v.30 statystyki XVM mogą się różnić od "oficjalnej" statystyki WotStats nawet o +/- 100 pt (być może więcej, ale to chyba już urban legend ...) 

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.