Jump to content
Sign in to follow this  
radeks

Ban permanentny

Recommended Posts

Witam!

 

Temat ten opisałem już na forum WG. Napisze to również tutaj. Moze się to komuś przyda.

 

Przed kilkoma miesiącami dostałem bana na 7 dni za używanie nielegalnych dopalaczy. Nie wnikałem - kara to kara - tydzień wytrzymam.

 

Czwartego maja dostałem bana na zawsze. Zabolało bo mam kilka pojazdów premium, konto premium i złoto na koncie.

 

Poprosiłem polski support o zwrot pieniędzy za całość zakupów. Żaden rodak nie odpisał przez 10 dni. Ale skoro wszystkie opłaty szły z niemieckiego konta na Paypal poprosiłem o odpowiedz Niemców.

 

Niemcy jak to Niemcy odpisali ( na drugi dzien !!! ), ze konto zablokowane bla bla bla. Ale wszystko zakończyło się tak, ze konto zostało odblokowane i gram dalej.

 

Myślę ze Aslain mógłby pomoc rozwiązać te zagadkę. Dlaczego Ban nie jest banem i co się mogło wydarzyć, ze WG odpuściło? 

 

Pozdrawiam

 

Radeks

 

 

 

 

Edited by radeks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie tu na 100% nie chodzi o twoja paczkę. Mam dokładnie to samo na drugim koncie i tam nigdy nie było problemów. Problem jest tylko na " lepszym " koncie z premium.

 

Jeśli byłaby to spowodowane programem który wyszukuje dopalaczy to musiałby on banować dwa konta. A w czasie siedmiodniowego bana grałem na drugim koncie.

Edited by radeks

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Moja przygoda z WOT trwała 5 lat. Przez ten czas wzbogaciłem firmę Wargaming o 1300 Euro = 5500 PLN. Proste wyliczenie 5 lat x 12 m-cy x 20 Euro ( konto premium + zakup golda + pojazdy premium ). Przez te lata byłem około 1,5 roku w rożnych klanach.

 

Miałem kilka banów za zabicie „swoich” - najczęściej gnojki psociły się i dostały pocisk (nie jeden).

 

Pierwszego bana na tydzień jakoś przebolałem – mam drugie konto i tam tez grałem. Zastanawiało mnie jednak to za co go dostałem. Przypomniałem sobie ze kiedyś na końcu bitwy jakiś koleś napisał, ze mam się cieszyć na bana który mnie czeka. Dwa dniu później była wspomniana kara na tydzień.

 

Modów zacząłem używać kiedy wstąpiłem do klanów. Pamiętam jak totalne buraki wpadały z hukiem i robiły z nas miazgę. Trzeba się było przed tym bronic. Jak – wiadomo.

 

Jednak gra w klanach była dla mnie zbyt mecząca ( gracze raczej nie ogarnięci i szkoda było czasu na tłumaczenie im ze lepsza jest duża apteczka a nie mała itp.).

 

Teraz co moich kont. Pierwsze zawsze premium, trzy podstawowe czołgi Rudy, Skorpion G i IS3A.

Drugie to konto z maksymalnie pojazdami IV Tieru.

 

Na każdym koncie używałem zawsze tych samych modów. Konto pierwsze zostało zbanowane 3 razy. Konto nr.2 nigdy.

 

Nigdy nie usłyszycie ode mnie jakich używałem modów i od kogo, jak długo itp. itd. Nie chce robić nikomu reklamy lub antyreklamy.

 

Kwestia banów nie jest jednak powiązana z użytymi modami ( używam celowo określenia MOD a nie CHEATS po pierwsze ze względu na pisownie oraz to, ze coś dziś jest modem a jutro może być chitem ( k.... co za wyraz ).

 

Jak już pisałem w innych postach uważam, ze firma WARGAMING nie używa to wykrywania oszustów ( używam tego słowa celowo ) żadnych programów. Jest to moja opinia jako gracza a nie znawcy od tworzenia gier. Dla mnie jeśli się coś kontroluje ( jak prędkość samochodu ) to kontrola taka musi być:

 

  • stała czyli każdy gracz musi podlegać kontroli i to w każdej rozgrywce

  • przejrzysta czyli każdy gracz musi wiedzieć za co jest ukarany

  • podlegać wglądowi przez innych graczy czyli lista oszustów

 

Na dzień dzisiejszy firma Wargaming nie jest w stosunku do swoich klientów uczciwa. Nie przestrzega zasad logiki i uczciwości ( sprawiedliwości ). Wszystko działa na zasadzie:

 

„ Wiem ale nie powiem”.

 

Najlepszym tego przykładem jestem ja i moja walka z Wargaming. Cala historia zakończyła by się cicho i bez rozgłosu jeśli tylko Support działałby uczciwie i rzetelnie. Niestety nie mogę przytoczyć wam całości korespondencji z Suportem, gdyż ci TCHURZE USUNELI treści korespondencji. Jednak wyciekło już tyle informacji, ze to ja nawet nie mając w reku wszystkich dowodów jestem bardziej wiarygodny niż Wargaming.

 

Po otrzymaniu bania permanentnego poprosiłem Support o zwrot kosztów za pozostały czas premium, zwrot za zakup niewykorzystanego złota oraz za czołgi premium. Poinformowałem ich jednocześnie, ze poprosiłem firmę PAYPAL o pomoc w rozwiązaniu sporu. Wyraźnie powiedziałem,ze nie jestem zainteresowany dalsza współpracom. Chce zwrotu pieniędzy i się zegnamy. Polski support nie odpowiadał przez 10 dni. To samo napisałem do Niemców. Opłaty szły z niemieckiego konto, mieszkam w Niemczech więc znając uczciwość Niemców byłem pewny ze pójdzie szybciej i łatwiej. Niemcy odpowiedzieli ze konto jest zbanowane i ze nie pogram sobie w WOT. Odpisałem ze odpowiedz nie na temat, ze ma się skupić i nie wysyłać mi gotowców jako odpowiedzi.

 

W międzyczasie minęło 14 dni od zgłoszenia sprawy w PayPalu. Wargaming nie odpowiedział PayPal na pytania i z automatu otrzymałem zwrot 14 Euro. W tym momencie pomyślałem ze skoro nie odpowiadają na pytania PayPal to maja coś na sumieniu ( może w regulaminie gry ???). Postanowiłem ich pocisnąć. Zapytałem czy oddadzą pieniądze za pojazdy premium.

 

Odpowiedz była jak mówi PiS druzgocząca:

 

BEDZIE PAN MOGL GRAC DALEJ W WARGAMING JAK KUPI PAN ZLOTO ZA 14 EURO.

 

I to piszą Niemcy?! Pomyślałem ze albo ocipieli albo faktycznie był gdzieś błąd ludzki. Wiedziałem jednak ze skoro zrobili tak dwa razy to będą dawać bany dalej, a u mnie czasu na granie coraz mniej i ochoty jakby ubyło.

 

Pytam Niemca dwa razy czy będę mógł grac w WOT a nie w samoloty czy statki – odpowiedz:

 

PLAC I BEDZIESZ GRAC

 

Zapłaciłem im 14 Euro i zaraz cofnąłem przekaz. Uczciwi Niemcy włączyli grę i mogłem grac w WOT.

 

Czyli trzymać ryja nie pisać o tym na forum i być dymanym do końca życia przez firmę zza wschodniej granicy z siedzibom na Cyprze. Ale takiego k....... nie można tolerować.

 

Jeśli ustalają swoje reguły, swoje regulaminy swoje zasady to się muszą ich trzymać.

 

Wedle moich przewidywań ( pisałem o tym na forum WOT ) zablokowali moje konto najpierw na Forum, później usuwali wpisy a na końcu zablokowali konto pod pretekstem używania modów. Chociaż w rzeczywistości nie dostali tych upragnionych 14 Euro.

 

Zostały usunięte również nie tylko niektóre odpowiedzi z zapytań do Supportu ale cale Tickety!

 

To już skandal na skale światową. Spodziewałbym się tego po polskim forum, ale nigdy po niemieckim.

 

Równie dziwne jest to ze mino tego ze mam bana na cale życie bez problemów mogę dalej dokonywać zakupu w sklepie premium ( WOT ). Wczoraj bez większych problemów kupiłem pojazd premium.

 

To świadczy tylko o chciwości Wargaming.

 

Pozostaje do omówienia temat traktowania klientów firmy Wargaming przez Moderatorów.

Wedle mnie wykonują oni rzetelnie polecenia wydawane przez szefostwo – kłamać, oszukiwać i żeby wszystko grało w kasie.

 

Ich odpowiedzi na pytania innych klientów Wargaming w mojej sprawie są kłamliwe, nierzetelne i często bezsensowne.

 

Chętnie wdam się w dyskusje z Moderatorami, ale niestety jest to nie możliwe gdyż moje konta zostały zablokowane przez Wargaming.

 

W drugie części o tym jak grac i nie bać się bana - ZAPRASZAM

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 4.06.2017 o 16:56, radeks napisał:

 Moja przygoda z WOT trwała 5 lat. Przez ten czas wzbogaciłem firmę Wargaming o 1300 Euro = 5500 PLN. Proste wyliczenie 5 lat x 12 m-cy x 20 Euro ( konto premium + zakup golda + pojazdy premium ). Przez te lata byłem około 1,5 roku w rożnych klanach.


CIACH!

Popieram wargaming za to, że dostałeś bana.
Sam dałbym go tobie i myślę, że powinieneś dostać go również na to forum, ponieważ jesteś nieuk i nie potrafisz pisać poprawnie w swoim języku.
Ten ban tylko dobrze tobie zrobi, ponieważ teraz zamiast grania masz czas na naukę, czytanie i może kiedyś będziesz mniej głupi niż obecnie.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wysilaj sie wiemy kim jestes

 

added 3 minutes later
On 16/07/2017 at 4:24 PM, medalikarz said:

Ale nie pochwaliłeś się już tutaj, że mimo początkowo udanej próby oszustwa, twoje konto znów dostało perma? :devil:

https://worldoftanks.eu/pl/community/accounts/503657597-radekswak/

a teraz zobacz co jest napisane tutaj:

 

On 16/07/2017 at 4:24 PM, medalikarz said:

Ale nie pochwaliłeś się już tutaj, że mimo początkowo udanej próby oszustwa, twoje konto znów dostało perma? :devil:

https://worldoftanks.eu/pl/community/accounts/503657597-radekswak/

 

przeczytaj z uwaga co napisalem na gorze:

 

"Wedle moich przewidywań ( pisałem o tym na forum WOT ) zablokowali moje konto najpierw na Forum, później usuwali wpisy a na końcu zablokowali konto pod pretekstem używania modów. Chociaż w rzeczywistości nie dostali tych upragnionych 14 Euro."

 

No ale co mozna spodziewac sie po %^#$%? tego ze potrafi czytac ? NIE ! HAHA

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.