Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten temat ale szukam info gdzie się da i może ktoś pomoże. Wot mi sie tnie, parametry i7, 16GB ram, win 10, grafika NVidia 1050ti 4 gb. na dysku ssd plus drugi dokupiony na złącze PCI expres na którym zainstalowany jest Wot. Pierwsza rozgrywka idzie płynnie, następne już gorzej. Ping skacze, od 50 do nawet 200, fps też różnie, od 120 ze spadkami do 30. Zmieniałem rozdzielczość, zmieniałem parametry z maksymalnych po najniższe i cały czas tak samo, aktualizowałem sterowniki, nawet system postawiłem od nowa i jeszcze raz sciągnąłem wota i sterowniki i dalej tak samo, Nvidia pokazuje, że karta jest włączona po odpaleniu Wot. Internet mobilny z plusa, dodam, że wcześniej (chyba na poprzednim patchu) działało bardzo dobrze. Już nie mam pomysłów gdzie szukać rozwiązania.

Link to comment
  • Administrator

Witam,

 

Czy bez modów też tnie czy nie? Generalnie mody potrafią obniżyć FPS, są niektóre osoby którym skacze ze 120fps do 20 nawet, ale można ich policzyć na palcach jednej ręki, dlatego ciężko powiedziedź czemu oni tak mają, a nie ja, grając na tych samych modach co oni, i mając zbliżony parametrami komptuer.

 

Możesz załączyć logi? Info w podpisie pod moim postem.

Link to comment
  • Administrator

W przypadku jak nie uzywasz modow, to logi tu nic nie dadza. Szukaj problemu w driverach, byc moze tez cos sie przegrzewa, moze cos pada (karta grafiki). Problemow to powodujacych moze byc wiele, sprawdz jakie jest obciazenie systemu kiedy nie masz wlaczonej gry.

Link to comment

Sprzęt mam nowy, nic się nie przegrzewa. Wysłałem zgłoszenie do supportu. Może i się trafił jakiś wadliwy sprzęt, tego jak na razie stwierdzić nie mogę, muszę sprawdzić wszelkie inne możliwości, jak nie pomoże oddam do serwisu. Chciałbym jeszcze jakąś inną gre spróbować o podobnym działaniu jak WOT i zobaczyć co się będzie działo, tylko muszę coś znaleźć

Link to comment
On 26.05.2017 at 0:11 PM, kaniewski1986 said:

Sprzęt mam nowy, nic się nie przegrzewa. Wysłałem zgłoszenie do supportu. Może i się trafił jakiś wadliwy sprzęt, tego jak na razie stwierdzić nie mogę, muszę sprawdzić wszelkie inne możliwości, jak nie pomoże oddam do serwisu. Chciałbym jeszcze jakąś inną gre spróbować o podobnym działaniu jak WOT i zobaczyć co się będzie działo, tylko muszę coś znaleźć

Statki zagraj ;)

 

Link to comment

Powiedzmy, że problem rozwiązałem. Otrzymałem nowe sterowniki od producenta ASUS i działa, ale jak podkręcę wiatrak (zwiększe obroty) to zaczyna przycinać. Chyba grafika musi poczuć spore obciążenie by ją przełączyło, mimo  że i tak mam ustawionego wota na odpalanie na kartę Nvidia.

Link to comment

Nie idzie innych zainstalować, Już to robiłem i pojawiał się komunikat : Poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera. Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta". Nawet jak wszystkie odinstalowałem i instalowałem od nowa to było tak samo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.