Jump to content

World of Tanks nie jest zainstalowany w tym folderze


Recommended Posts

Podczas instalacji modów 9.18.0SCR.jpg.f307c03e69265ee26b17e51b970d24bd.jpg wyskakuje błąd o złej ścieżce docelowej (jest poprawna). Klikam dalej, mody się instalują i pod koniec wyskakuje błąd zmiany nazwy pliku w folderze docelowym (screen). Szukam i nawet nie znajduję takiego pliku.. Finalnie żadne mody nie działają. Ktoś miał taki problem, czy to ja jestem inteligentny inaczej? :) 

Link to comment

Miałem to samo w wersji modpacka 9.16 i wywalenie całego TEMPA pomagało. A u Ciebie jest błąd z przeniesieniem pliku. Coś w systemie Ci blokuje. Więc moja rada:

1) wyłącz antywira na czas instalacji modpacka

2) wyłącz defendera (o ile jest włączony)

3) Odpal instalator z prawami administracyjnymi.

 

 

Oczywiście wot nie może być odpalony podczas uruchomienia instalatora modpacka.

Link to comment

Główny błąd,jest taki że kolego zainstalowałeś grę na dysku "C".Możliwe że aantywir skanując system,usunął ten folder-(uznał go za zagrożenie,itp).Na C trzymaj sam system,gry,filmy itp instaluj na innej partycji-jak padnie system,to swoich plików nie stracisz.Może pomoże uruchomienie,lunchera którym pobierałeś WoT-a-wybierz folder gry do instalacji i uruchom-po pobraniu,odbudowaniu folderu luncher zakończy pobieranie.Próbowałeś uruchomić Sprawfż i napraw spójność plików gry ?

Przechwytywanie.PNG

Edited by (GB-R)MarekTor
Link to comment

Mutopompka: antywirus wyłączony od początku, defender również. Wszystko robię jako admin. Wot oczywiście wyłączony ;). Zastanawia mnie, że już na samym początku instalacji modów nie widzi zainstalowanego wota pod podaną ścieżką?

 

(GB-R)MarekTor: absolutna racja z podziałem partycji ale nie tak dawno właśnie padł mi dysk, kupiłem nowy ssd, ale tylko 250 gb. I teraz wszystko kisi się razem :). Odnośnie sprawdzenia spójności to nie wiedziałem że coś takiego jest.. Ale nie pomogło :(. Co do lunchera to nie za bardzo rozumiem twoją instrukcję :huh:. Wywalę wszystko raz jeszcze i zainstaluję ponownie.. po raz piąty chyba.. Może pomoże? :)  Dzięki za pomoc! 

Untitled-1.jpg

Link to comment

Chodziło mi o Instalatora gry (pokręciłem z luncherem ;) ).Miałem taki pzypadek,straciłem folder z logami do serwera,uruchomienie instalatora gry pomogło,wybrałem folder WoT-a do instalacji i po pobraniu brakujących plików było ok.U ciebię problem jest inny,zobaczyłem 'błąd 31".W linku jest opis błędu.SSD jest lepszy,mam 120 i zwykły terabajtowy,trzeba będzie kupić coś większego ;)

 

http://www.solvusoft.com/pl/errors/błędy-czasu-wykonania/microsoft-corporation/windows-installer/31-windows-install-error-31/

Link to comment

Ok, poddaje się. Z tego co wyczytałem to błąd 31 nijak odnosi się do mojego problemu. Ale przerobiłem chyba każdy punkt z instrukcji oprócz stawiania systemu od nowa. Po raz nie wiem już który wywaliłem wszytko, przeskanowałem cały dysk kilkoma programami, usunąłem wszystkie dane wota, przeskanowałem wszystko kolejny raz, sprawdziłem rejestr, pliki temp itp. Pobrałem te ileś tam giga gry ponownie i.. żadnego efektu. Podczas instalacji modpacka wyskakuje dokładnie ten sam błąd. Mam dość. Gra powinna w końcu cieszyć a nie powodować przedwczesne łysienie, żylaki na tyłku i problemy z potencją :blush:. Gdyby ktoś miał podobny problem i był mądrzejszy niż ja to będę mega wdzięczny za wiadomość. Tymczasem jadę bronić bazy i niszczyć wrogie czołgi :D

Link to comment

Poczekaj do jutra,wychodzi patch 9,19-może naprawi grę.

Witajcie Czołgiści,

Z radością pragniemy poinformować o aktualizacji World of Tanks do wersji 9.19.

Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 31.05.2017 w godzinach od 03:00 CEST do 09:00 CEST.

Dodatkowo w związku z tym:

  • Portal klanowy (eu.wargaming.net/clans) będzie niedostępny od 03:00 CEST 31.05.2017 do 09:00 CEST 31.05.2017

Dziękujemy za zrozumienie,

Roll out!

Zespół działu wsparcia

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.