Jump to content

Problem z zawieszkami w hangarze


Recommended Posts

  • Administrator

- UWAGA: nie instalować XVM oraz modów polegających na ModListAPI jednocześnie!

 

[ZNANE PROBLEMY]
  * błędy związane z hangarem przy instalacji modów polegających na ModsListAPI i XVM. Developerzy tych modów i XVM zostali poinformowani i pracują nad rozwiązaniem
  
Mody związane z tym problemem: Camo Selector, Oświetlenie czołgów, 15m okrąg bazy, Pomocnik Misji Osobistych,  Raidal menu, Johny_Bafak Tech Tree, Strzałka kierunku do najbliższego wroga, Vehicle Exp Extended, Crew Exp Extended, UT announcer, Menadżer powtórek 
 

Link to comment
  • Administrator

Gralem na waszych modach, na 5 bitew raz mi sie to przytrafilo, wiec jest to troche losowe, i szkoda bo przez to ciezko znalezc moda ktory to powoduje. 

 

Czy ktos moze przetestowac jedna rzecz dla mnie?

 

W katalogo mods, skasujcie poliroid.modslistapi_1.0.2.wotmod i zamiencie go na tego: poliroid.modslistapi_1.0.3.wotmod

 

Dajcie znac czy pomoglo.

Link to comment

No to tak. Paczka 03 oraz podmieniony plik, który dałeś i wszystko działa na modach które mam :) 
Załączam log jakby co dla pewności.
Rozegrałem co prawda 1 bitwę póki co no ale wcześniej wywalało przy każdej. Dam znać później po rozegraniu kilkunastu chociaż.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Protix
Link to comment

w moim przypadku nie pomogło :( odinstalowałem też kolorowane czołgi na karuzeli (złote czołgi Twojego autorstwa ) jak ktoś na shoutboxie razdził i dalej nic

zwis po 3 rozegranej bitwie

Edited by Akukinho
Link to comment
  • Administrator

Proponuje sprawdzic jeszcze poprzez usuniecie tych modow: Zmieniacz kamuflażu, Oświetlenie czołgów, 15m okrąg bazy, Pomocnik Misji Osobistych, Radial menu, Johny_Bafak Tech Tree, Strzałka kierunku do najbliższego wroga, Vehicle Exp Extended, Crew Exp Extended, UT announcer, Menadżer powtórek 

Link to comment

Aslain a patrzyłeś mojego loga? Ja mam praktycznie wszytskie te mody co wymieniłeś i działa. Mam 15m, drzewko Johny, strzałkę.
Tyle, że ja podmieniłem plik od Ciebie w katalogu mods.

Link to comment

mam czystego klienta , ale po odinstalowaniu wszystkich modów( w trakcie tez proces 32bit nie zamykał sie wraz z gra) dodatkowo przy czystym kliencie dalej po powrocie do garazu niema nic.

python.log

added 1 minute later

kurde czy musze robic reinstake WOT

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.