Jump to content

Problem z zawieszkami w hangarze


Recommended Posts

chyba znalazlem 2 bitwy i jest ok.  w folderze gry byl folder mod a w nim 0.9.19.0 w ktorym  YasenKrasen i inne pliki z koncówką.wotmod oraz configs z ffolderami  demage.log  , battle.obserwer , pmod i yk-stats . usunalem foldery i narazie ok

Link to comment

Też dodam że wszystko było by fajnie ale po skończonej bitwie wychodzi pojazd do szarego okna w hangarze i wisi hangar nic nie idzie zrobić . Nie ma karuzeli czy wejścia gdzie kolwiek - w panelu windows trzeba robić zakończ zadanie . Dodam że w 9.18 wszystko było idealnie .

Edited by rednask
Link to comment

U mnie zadziałało podmienienie pliku. poliroid.modslistapi_1.0.3.wotmod

tylko, że w folderze był ten sam pliczek zamiast poliroid.modslistapi_1.0.2.wotmod był poliroid.modslistapi_1.0.3.wotmod . 

ale skasowałem stary i wkleiłem ten nowy i na razie działa.

Aslains_WoT_Logs.zip

 

edit:

 

jednak nie zadziałało, tylko na jedną bitwę, a potem to samo

Edited by gregorb
Link to comment

Mi pomogło tak jak  napisal ImBonzo na angielskim forum wylaczenie AUTO-EQUIP 5 gier i nic sie nie dzieje .

 

CRAP po 10 grach znów to samo pusty garaż :(

 

 

Edited by mrowa_1981
Link to comment
1 godzinę temu, Aslain napisał:

Mam duze podejrzenie ze to robią Damage Panele, proszę usunąć na próbę.

 

np. ten:          Damage Panel ze wskaźnikiem kątowania

tak zrobiłem i działa, ale w międzyczasie jakaś mikrołatka się zainstalowała z wot-a więc może to też po ich stronie było skopane

Link to comment
13 minut temu, Aslain napisał:

Znalazlem jakis fix na ruskim forum: http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/1896341- w którym mowa o damage panelu, ale nie do konca rozumiem, jesli link do pobrania fixa, ale tam pisze zeby pozniej go usunac, takze wlasnie nie wiem o co chodzi w nim.

chyba lepiej nie instalować, obciążenie kompa 85%, 

 

jak na razie gram bez damage panela i działa

added 6 minutes later

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

ja grajac na 03 04 05 i 06 ani razu nie mialem pustego garazu, a pojawia mi sie on tylko wtedy gry zgine w bitwie i wyjde w jej trakcie do garazu. Gdy bitwa sama sie konczy problemu z garazem zadnego nie ma, mimo ze mam te wszystkie prawie mody zainstalowane.

Link to comment

Korzystacie może ze statystyk sesji Yassena ? Przy instalowaniu modów w wersji #6 nie zainstalowałem tych statystyk i póki co garaż śmiga aż miło.

 

Może i oby to było to, bo tak na chłopski rozum, wywalał się garaż czyli samo nasuwa się, że problem powoduje/powodowało coś co wyświetlane jest w garażu.

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, iker_bk said:

Korzystacie może ze statystyk sesji Yassena ? Przy instalowaniu modów w wersji #6 nie zainstalowałem tych statystyk i póki co garaż śmiga aż miło.

 

Może i oby to było to, bo tak na chłopski rozum, wywalał się garaż czyli samo nasuwa się, że problem powoduje/powodowało coś co wyświetlane jest w garażu.

 

To nie YK, probowales w grac na paczce #06?

Link to comment
  • Administrator
28 minutes ago, Dawidovs1978 said:

ja gram z YK mam tylko jeden problem  nie mogę sprawdzić wyników poprzednich bitew nawet mi nie pokazuje jakie bitwy grałem i jakimi czołgami ale statystyki działają

 

 

Pewnie gryza sie z jakims innym modem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.