Jump to content

Gra się nie odpala.


Recommended Posts

Witam Mój problem polega na tym że gry nie da się kompletnie odpalić. Odinstalowałem modpacka odinstalowałem Wota zainstalowałem ponownie i dalej to samo. Odpala się launcher ale po naciśnięciu graj tylko  Czekaj trwa wczytywanie gry   potem powrót do pulpitu. Co robić???  Odpalałem z domyślnymi ustawieniami grafiki nic nie dało tylko uruchom grę w trybie bezpiecznym uruchamia grę. Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić. Dołączam Aslains WOT Logs  mam nadzieję że wystarczy.Tam chyba jest wszystko. Pozdrawiam.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Uruchom grę w trybie bezpiecznym uruchamia grę. To znaczy że gra bez modpacka chodzi bez problemu. Dlatego piszę bo tu chodzi o mod a sama gra chodzi bez problemu. Czy mógłbyś jeszcze raz na to spojrzeć. Z góry dzięki pozdrawiam.

Link to comment
  • Administrator

W logach masz jakies bledy chyba ze skorek Milkymana, odnosnie czolgu VK7201P, sprobuj usunac niektore skorki, moze zacznij od niemieckich. Ewentualnie usun  Dźwięki dział od Gnomefathera (by Zorgane) byc moze w nowej aktualizacji sie cos gryzą.

  • Upvote 1
Link to comment

Dziękuję bardzo za pomoc ale nie pomogło odinstalowanie skórki VK4502B ale zacząłem drążyć w tym kierunku i po wielu próbach już wiem że to skórka Skorpiona robiła konflikt. Odinstalowałem i wszystko chodzi. Dzięki za podpowiedź pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.