Jump to content

Ustawienia XVM


Recommended Posts

Witam jako totalny paź jeśli chodzi o ustawienia xvm zwracam się z prośbą o pomoc.
Chciałbym aby xvm pokazywał tylko kilka opcji:
1. WN8 
2. pula hp obu drużyn 
3. kolor zadanego dmg na gorze po lewej stronie (im więcej zadam tym "lepszy" kolor żółty, zielony, fioletowy) 

Cała reszta jest dla mnie zbędna już 2 razy musiałem od nowa wota instalować bo coś zepsułem ... nie chce mi się kolejny raz tego robić.
Czy może ktoś powiedzieć lub dać mi screen jak to ustawić na stronie po zainstalowaniu moda i co ewentualnie w plikach xvm trzeba poustawiać.
Będę bardzo wdzięczny.

Link to comment
  • Administrator

WN8 gdzie i w jakiej formie ?

 

Kolor dmg raczej nie do zrealizowania, bo to juz zalezy od czolgu, nawet jakbys ustawil umownie ze np. czerwony jest do 1000, to np. grajac jakims niskim tierem mozliwe ze zawsze bys mial czerowny, bo w takich czolgach zrobic powyzej 1000, to jak wysokim tierem zrobic powyzej np. 3000. Polecam stosowac prosta metode ktora zawsze uzywalem grajac pod poczatku wota: patrzysz ile masz hp. jak zrobisz przynajmniej tyle samo dmg ile masz hp to jest dostatecznie, a juz 2x wiecej to jestes gość ;) Wiadomo zalezy od typu czolgu, w arcie jest inaczej, ale dla calej reszty dziala w miare ok.

  • Upvote 1
Link to comment

Źle mnie zrozumiałeś co do tego koloru dmg, chodziło mi o to żeby tak zostało jak jest.
Jak usunąć to duże info kto we mnie strzela i z jakiego pocisku po lewej stronie na dole obok ikony modułów czołgu.

I jeszcze jedna prośba, czy da się ustawić taką opcję żeby widzieć po bitwie ile zrobiłem wn8 w danej bitwie którą przed chwilą grałem ? - bardzo mi na tym zależy

Link to comment

Chciałbym aby to w tych ramkach niebieskich całkowicie zniknęło albo było ewentualnie pod "Alt" 
Dodatkowo da się ustawić opcję ile zrobiłem wn8 w danej bitwie ?  (po bitiwe żeby to było widoczne, bo w czasie bitwy chyba się nie da prawda?)

aslain.jpg

Link to comment

Nie do końca w tych linijkach to było ale znalazłem. Dałem wszystko na false i jest git tak jak chciałem wielkie dzieki :)
A co do tej opcji da się to ustawić ale tylko na Alt ? To co wyłączyłem.

ps. co z tym WN8 po bitwie jest to do włączenia gdzieś ? 

Link to comment

Aslain powiesz mi jeszcze jak ustawić i czy jest to gdzieś w xvm do włączenia, chodzi mi o to wn8 ile zrobiłem w danej bitwie.
Chciałbym aby było to pokazane jeśli się da w trakcie bitwy, jeśli nie to po bitwie.
 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.