Jump to content

Styl unoszących się informacji o uszkodzeniach - OTM od Aslain


Recommended Posts

W "OTM od Aslain" -> "Styl unoszących się informacji o uszkodzeniach" miałem pierwotnie wybraną opcję "Biały tekst z kolorowym cieniem", potem zmieniłem na próbę na "Kolorowy tekst z czarnym cieniem". Postanowiłem wrócić do opcji "Biały tekst z kolorowym cieniem", ale pomimo reinstalacji z takim wyborem wyświetlanie nadal pozostało takie jak dla opcji "Kolorowy tekst z czarnym cieniem".

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by mariano237
Link to comment

Z całym szacunkiem, ale jest jakiś błąd w czyszczeniu, po zmianie wartości tej opcji. Podałem opis jak odtworzyć ten problem, nie wystarczy wrzucić modów z logów. Trzeba przestawić potem na kolorowy tekst i jeszcze raz przeinstalować na biały tekst. Po pojedynczej czystej instalacji też miałem wszystko dobrze. Powtórz proszę moje kroki jeśli chcesz znaleźć ten problem.

Link to comment
  • Administrator

Oczywiscie taka kombinacje testowalem, u mnie problem nie wystepuje niestety. Wiec nie jest to jakis blad instalatora. Byc moze po pierwszej instalacji cos trzyma plik, ktory nie daje sie nadpisac przy kolejnej instalacji. Zrestartuj PC pomiedzy instalacjami a noz pomoze.

Link to comment
  • Administrator

Nic nie robilem w tym kierunku. Jak juz gdzies pisalem, kod binarny instalatora zmienia sie co jego wersje, i najczesciej jakis antywir moze blednie w nowym kodzie wychwycic jakas sygnature ktora sprawi ze przyblokuje on funkcje instalacji.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.