Jump to content

Minimapa - zaznaczanie pozycji LPM (brak)


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam problem już od dłuższego czasu i nie mogę sobie z nim poradzić. Otóż chodzi o mimimapę i klikanie kwadratów (zaznaczanie pozycji). klikając w bitwie [enter] i potem lewym klawiszem myszki na dowolny kwadrat minimapy - po prostu nic się nie dzieje. Mam tylko "kropkę". Wiem, że XVM ma możliwość rysowania na minimapie ale nie o to mi chodzi. Po prostu nie mogę kliknąć jakiegokolwiek kwadratu. Natomiast widzę je gdy inni gracze klikają.


Mogę to zrobić przytrzymując klawisz LEWY_CTRL i dopiero lewym klawiszem na minimapie mogę to zrobić. Ale nie o to mi chodzi. Skąd się wziął ten dodatkowy "lewy kontrol"? Nie ukrywa, że wkurza mnie dodatkowa kombinacja klawiatury.

 

Paczkę @Aslain instaluję już od dłuższego czasu (prawie te same mody) i działało. "Zepsuło się" parę miesięcy temu.

Posiadam jeszcze moda _Patrola (do statystyk sesji) ale nawet bez niej mam ten sam problem.

Czyściłem cache gry (kasowałem wszystkie pliki z %appdata%\WorldOfTanks), sprawdzałem integralność plików w kliencie gry - i pomimo tego wszystkiego nadal mam ten sam błąd.

W załączeniu log z paczki @Aslaina

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.