Jump to content

Wykryto nieodpowiednią wersję klienta gry.


Recommended Posts

Hej,

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Od wersji 9.18 nie mogę zainstalować moda, ponieważ dostaję komunikat:  "Wykryto nieodpowiednią wersję klienta gry. Instalator jest przystosowany tylko do 9.19.1".

 

Załączam python.log, nie mogę załączyć Aslain logs, ponieważ mod nie chce się zainstalować.

https://drive.google.com/open?id=0B3CUEFlCLSpoMGV0S012S2lfRTg

 

W celu rozwiązania problemu na nowo zainstalowałem WoTa, wyczyściłem cache, ale nie pomogło.

Link to comment

Czy brak odpowiedzi wynika z tego, że czegoś jeszcze nie podałem, czy problem jest złożony/nieznany?

 

Wiem, że powinienem dodać " Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe << (znajduje się we folderze z grą)", ale skoro mod nie chce się zainstalować to nie mam również i tego pliku.

Link to comment
  • Administrator

Powinienes uruchomic Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe, jest on instalowany automatycznie w miejscu do ktorego instalujesz. Program ten utworzy logi ktore masz nastepnie zalaczyc.

 

Generalnie komunikat ktory widzisz oznacza ze tam gdzie instalujesz nie wykryto folderu z najnowsza wersja gry. Upewnij sie ze instalujesz do wlasciwego miejsca.

 

Jak odpalasz gre? Uzywasz wot launchera czy jakiegos innego tworu wg? 

 

Generalnie komunikat o zlej wersji gry to tylko informacja, nie wplywa na nic wiecej, jesli wiec modow nie masz to znaczy ze instalujesz do zlego katalogu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.