Jump to content

crashe przy wejsciu do bitwy


Recommended Posts

Cześć,

 

Od dłuższego czasu ( tzn od 19.0 przynajmniej) prześladuje mnie jakiś bug :(

Czasem (*), przy wejściu do bitwy, WOT crashuje do pulpitu. Najczęsciej gra sama odpala się ponownie, a że sprzęt mam dobry, wracam max po 5 s od rozpoczęcia bitwy. I tu ciekawostka - wszystko po automatycznym restarcie gry i powrocie do bitwy działa, oprócz czatu - nie mogę pisać ani wskazywać na mapie. Widzę co piszą inni. Gdy gram dalej (z tym nieczynnym czatem), to dalszych crashy nie ma.

 

(*) -czasem : to jest raz już po pierwszej bitwie, innym razem jak mam szczęście to rozegram i 10 bez crashu.

Sprzęt : i7, gtx 1060, 32GB RAM i ratujący mnie przy tych restartach SSD. WIn 10. Dokładniej laptop gamingowy MSI GT ( co może mieć znaczenie bo ma full różnych dodatków i dedykowanych sterów). Winda 10.

 

Kombinowałem zmieniając część modów - od paneli w bitwie, od statystyk sesji, od pingu itp i dalej to samo :(

 

Ratuj, Aslainku

 

ps. przy okazji WIELKI SZACUNEK za Twoją pracę.

 

pozdrawiam

_G0RAL_

 

-EDIT-

Dodam że instaluję modpacka 'na czysto' tzn z oznaczonym wyczysc cache, dlc itd

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by _G0RAL_
Link to comment
  • Administrator

To nie jest kwestia konfigu, po prostu XVM wciaz jest rozwijany, czesto po wyjsciu nowej wersji WoT troche czasu zabiera im nim go ustabilizują. 

 

Mozesz sprawdzic w druga strone, zagraj tylko z XVM bez innych modow.

 

Ostatecznie trzeba by napisac do tworcow XVM na ich forum. https://koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.