Jump to content

Aslainowe ikonki


Recommended Posts

Cześć

Walczę z tym już trochę i nie umiem sobie poradzić, a strasznie mnie to wkurza... Chcę mieć w grze aslainowe ikonki pojazdów, kontury czołgów z rzymskimi cyframi, zaznaczam tą opcję przy instalacji, a w czasie gry cały czas mam domyślne ikonki z wota... Szukałem w ustawieniach, instalowałem parę razy i nic nie pomaga :/ Ma ktoś rozwiązanie tego problemu? 

1500903400843.jpg

Link to comment

1. Spróbuj wyczyścić cały katalog RES_MODS

2. Wyczyść cały katalog MODS

3. Wyczyść wszystko, co znajduje się w katalogu %appdata% (mnu start -> uruchom) w następnym oknie kliknij w folder WorldOfTanks i usuń wszystko, co się tam znajduje.

4. Usuń pliki w katalgu wota o nazwie ASLAIN_INSTALLER*.* (są to 4-ry pliki)

5. Odpal instalkę ponownie zaznaczając swoje ustawienia.

 

 

I po tym zabiegu MUSI działać. W przypadku, gdy nie zadziała - pokaż swoje logi (informacja o logach w poście @Aslain-a w dziale rozwiązywania problemów).

  • Upvote 1
Link to comment

Hmm. Napisz jeszcze, czy masz pliki *.png w katalogu z grą:

 

WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\0.9.19.1.1\GUI\MAPS\ICONS\VELHICLE\CONTOUR\

 

W podanym katalogu powinno być około 600 ikon z czołgami (kontury @Aslaina). Jeśli je masz - sprawdź jaki masz wpis w pliku ICONSET.XC (WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\CONFIGS\XVM\ASLAIN\)

w sekcji:

 

"

// Path to the atlas with icons for the battle loading screen.
    // Путь к атласу с иконками для экрана загрузки боя.
    "battleLoadingAlly": "contour/",
    "battleLoadingEnemy": "contour/",


"

 

Jak widzisz, ikonki aslainowe pokazane w pierwszej części posta odnoszą się bezpośrednio do konfigu ikon podanego w pliku iconset.xc zawartego w drugiej części mojego posta.

 

Gdy ścieżki będą niepoprawne masz 2 rozwiązania:

1) popraw je ręcznie, używając edytora tekstowego np.NOTEPAD++ (bardzo polecam). NIE UŻYWAJ NOTATNIKA windowsowego, bo skopie Ci kodowanie całego pliku i możesz narobić sobie bałaganu.

2) ponownie zainstaluj paczkę na prawach administracyjnych (prawy klawisz myszy na instalatorze i wybierz: URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.