Jump to content

Hity za 0


Recommended Posts

Witam czy znajdzie sie osoba ktora mniej wiecej mogla by mi wyjasnic o co kaman z tymi przeroznymi hitami za 0 ? 

mam na mysli komendy typu w 10,to musialo bolec, itp gdzie czolg mimo otrzymania trafienia nie dostaje ani dmg ani nie spada mu gąsienica ????

Sa to trafienia w przedni pancerz w tylni czy tez boczny. Plakac mi sie czasami chce bo takich strzalow czasem jest i po kilka na bitwe gdzie zrobic dmg nie robie nic...

czytalem cos o trafieniach w zalogantow czy tez moduly ktore nie powoduja utraty hp ale to chyba juz lekka przesada zeby co ktorys strzal byl za przyslowiowe 0

czy WG nie zamierza nic z tym robic ? Bo troche to psuje rozgrywke moim zdaniem ???

Link to comment

Nie kolego. Wszystko jest ok. Chodzi o to, że musisz źle celować. Tzn. masz pocisk, którego przebicie ma np. 190. A Ty celujesz w czołg i trafiasz tym pociskiem w pancerz o grubości np. 200. I teraz. Tu wchodzi RNG. Albo masz rykoszet, albo trafienie, ale tankowi nic się nie dzieje albo trafiasz nie zadając uszkodzeń. Stą te strzały za 0. MI też zdarza się trafiać za 0 albo IS-3 dingnąć AMX 12t, IS-3 w tył za 0 lub gąska. Tych sytuacji jest wiele.

 

Rada? Zacząć studiować na stronach pokroju tankgg.com modele kolizyjne czołgów i uczyć się, gdzie, w jaką część celować danego czołgu, aby go w 100% przebić (conajmniej w 80%). Wiedząc te rzeczy będziesz trafiać DMG a nie "za 0".

Link to comment

oczywiscie ze bralem ale nie chodzi tutaj o kat pancerza mowie juz o sytuacjach gdzie ktos stoi centralnie bokiem nawet tylem czy tez sytuacje z lightami ze pocisk nie przebija pancerza nie sciaga gasienicy a hit i tak jest za 0 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.