Jump to content

WoWs-propozycje/ulepszenie modów


Recommended Posts

Witam,dobrze by było dodać do moda o nazwie „Światła kierunku poruszania"  oznaczenia takie,że nawet jaką ma prędkość aktualną,bo jak się strzela jednak na min 25 km to ciężko jest określić jak szybko wróg pędzi by wiedzieć,w którym miejscu oddać strzał.

 

Nie piszę tutaj o oszustwie,że pokazuje mi alternatywną linię strzału,tak jak w torpedach dodali,po naciśnięciu X pokazuje nam białe pole,gdzie mamy wypuścić torpedy by mogły trafić wroga.

Chodzi tylko o szybkość płynięcia wroga w kolorach.

 

Tak samo dodanie nowych markerów do celownika.

 

Dodanie także moda takiego,że jest lepiej widoczny ping i fps-y,dodać kolory do tego.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Teraz daję propozycję taką , aby np przy wyłączeniu czatu podczas bitwy były widoczne komendy , o co chodzi . Oto aby kiedy dam np F1 aby mi pomógł ktoś czy inną komendę to było widoczne z boku ekranu w miejscu czatu oraz to ,  kto oznacza na minimapie sektor . Bo ja chciałbym by było tak , był widoczny czat ale taki , że nie widać iż piszą ale tak się nie da jak się go wyłączy , dlatego przydałoby się to kiedy wyłączany jest czat to komendy są widoczne i oznaczany sektor . Czy da się to zrobić tak czy nie ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.