Jump to content

Mod_Pack z 21 lipca WOT - crash


Recommended Posts

Jasper_101 podepnę się pod Twój temat nie tworząc na forum  dodatkowego tematu. Również podobnie jak Kolega Powyżej zauważyłem problem jaki  opisuje autor tematu .

dodatkowe pojawił się problem ze skryptem widocznym na scr poniżej. Aslain logi załączę jak już wrócisz  z urlopu. bo na tą chwile Forum ma jakiś problem .

Z racji że WG dodało min łatkę a w tym czasie Korzystasz z wypoczynku Wakacyjnego to zaczynają się dziać akcje.

shot_327.jpg

Link to comment

CO do 1 posta: u siebie tego nie zauważyłem. PRoszę o załączenie logów, aby móc w stanie pomóc rozwiązać problem.

 

Co do posta 2: również prosze o załączenie python.log (jak pokazuje komunikat) gdyż bez logów nikt nie jest w stanie pomóc.

Link to comment

Witaj Aslain. Widzę że wróciłeś z wakacji . mam nadzieje ze wypoczynek wakacyjny się udał. Z racji że  pisałem gdy Wrócisz dodam Logi z problemu ze skryptem opisanym prze zemnie post powyżej wiec to robię. Dodam Aslain dwa archiwa logów jedno zrobione z dnia napisanie postu ze scr i drugie zrobione 2 min temu.

Logi z dnia 7 sierpnia :

Aslains_WoT_Logs.zip

Logi z dnia dzisiejszego tj 14 sierpnia :

Aslains_WoT_Logs.zip

 

Mam nadzieje że pomogą Ci Aslain zbadać co za skrypt się u mnie krzaczy. dodam jeszcze że o pojawieniu się informacji jak na scr , przy ponownym restarcie gry, ów informacja o skrypcie nie pojawia się , wiec czasami skrypt  ładuje się poprawnie a czasami nie.

Edited by saintseiya
Link to comment
  • Administrator

Ten skrypt dziala poprawnie, jedyny moment kiedy moze sie nie zaladowac to kiedy lokalny komputer go przyblokuje, np. antiwir.

 

Sprawdzilem log, i tak jest, cos na komputerze Ci blokuje mody....

 

  File "scripts/common/Lib/urllib2.py", line 442, in error

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.