Jump to content

Wywalanie z wota po szczególnym komunikacie po zainstalowaniu modów aslaina.


Recommended Posts

Witam, od patcha  9.18 mniej więcej pojawił się u mnie pewien problem z worldoftanks, mianowicie co jakiś czas wchodząc do bitwy (często na natarciach) pojawia się komunikat: "wystąpił problem z aplikacją worldoftanks.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy" po tym komunikacie wyłącza mi wota po czym próbując wejść z powrotem nie mogę wejść dopiero po minucie lub po kilku wchodzę z powrotem normalnie. Wiele już próbowałem i sprawdzałem wszystkie możliwe przyczyny po kolei,  dokładnie wyszło, że to wina paczki modów od aslain, kiedy nie mam ich zainstalowanych wszystko jest w porządku. Mody od Aslaina instalowałem przez cały czas grając w wot po każdej aktualizacji wot. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. 

Link to comment

Golden_Legend,jeżeli pobrałeś i zainstalowałeś "WARGAMING NET GAME CENTER"-w nim tkwi problem.Miałem to samo-modpack nie widział pliku gry.Po odinstalowaniu i niestety ponownej instalce gry(wielkość ostatniego patcha+odbudowa logów),paczka zadziałała.WG informowało o blokowaniu modów,więc Game Center po to został stworzony,z info na stronie "niedługo" zastąpi on Lunchery z WoT-a,WoWs-a itp.

  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator

Instalator nie obsluguje gaming center w pelni. Oczywiscie mody sie zainstaluja i beda dzialac bez problemu, jedyny problem to ze nie zadzialaja funkcje instalatora takie jak detekcja regionu i klienta gry, oraz uruchamianie gry z poziomu instalatora.

Link to comment

Do WoWs-a nie zainstalowała mi się paczka,ten sam komunikat co u Golden_Legend-a.Odpaliłem LOADINF-a,pokazało 3 zielone pola,przy wyborze modów;Nie można o9dnależdż pliku..Aslain wychodzi na to że:Game Center-nadpisuję,zastępuję "Lunchera"-w linku Q&A WG https://worldofwarships.eu/pl/news/common/wgc-for-you-and-me/

Czy modpack szuka Lunchera,ty wiesz.Jak odinstalowałem Game Center-a,z lunchera,gry nie uruchomiły się,z "exe" tak,musiałem pobrać instalatora i "na nowo" pobrać gry:do WoT-a ponad 5 giga,do WoWs-a 1,5 giga i jest ok.Pamiętasz te "przecieki" od WG,o likwidacji res_mods i wysyłaniou przez graczy do nich modów,po weryfikacji WG "nam" zainstaluję lub nie.Może takie ma zadanie Game Center?W folderze gry chyba będzie "wgc_api.exe" jako nowy luncher

Przechwytywanie.PNG

Link to comment
  • Administrator

Nowym Game Center pewnie zaczne sie interesowac jak juz wyjdzie z testow, albo jak juz nie bedzie innego wyjscia. Poki co jest on rozwijany i sie zmienia wiec ciezko nonstop sie do niego przystosowywac. 

 

Przecieki pamietam, ale na razie nic nie zanosi sie zeby w tym roku mieli z res_mods rezygnowac, moze w przyszlym roku.

Link to comment
  • Administrator
24 minutes ago, Golden_Legend said:

Nie rozumiem , co mam zrobić? Usunąć Game Center i odinstalować gre? Zainstalować ponownie, przecież on się automatycznie  znów zainstaluje...??

 

Nie. Cięzko powiedzieć czemu masz ten błąd, szczególnie jak nie załączyłeś logów :(

Link to comment

Game Center sam w sobie jest spoko-ma opcję,zakładania klienta na każdym serwerze-następny mod WG przemyślało i dodało.W ustawieniach aktualizacji,zaznaczamy opcję dodatkowych patchy,pobiera i instaluję foldery profilowe na każdy serwer.Testy beta mają swoje prawa,po to są ;)Jak ciągle AW,dołożą pierwszą X premium-Chiińską :)Sorry za autopromocję-ci co nie zagrali,polecam Croossouta-kto ma profil w WT,na stronie ma instalatora.Godzina spędzona na budowaniu pojazdu-bezcenne.Kołowe,krączące lub X-Wing :)

screenshot-170808-183620.jpg

 

 

 

screenshot-170818-180913.jpg

18891500_1913952838851086_6949435056532626342_o.jpg

 

WOWsLauncher.log

Edited by (GB-R)MarekTor
Link to comment
2 godziny temu, Aslain napisał:

Nowym Game Center pewnie zaczne sie interesowac jak juz wyjdzie z testow, albo jak juz nie bedzie innego wyjscia. Poki co jest on rozwijany i sie zmienia wiec ciezko nonstop sie do niego przystosowywac. 

 

Przecieki pamietam, ale na razie nic nie zanosi sie zeby w tym roku mieli z res_mods rezygnowac, moze w przyszlym roku.

 

No ja pytam o problem z logami, których modpack nie może znaleźć, tak to bym załączył te logi :/

Link to comment
  • Administrator
14 hours ago, Golden_Legend said:

Screen błędu:

 

 

 

 

Windows XP :/ Byc moze czegoś brakuje w tym systemie aby wygenerować logi. Używasz jakiegoś antywira?

 

Mozesz recznie zalaczyc pliki z folderu z grą, takie jak:

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

Link to comment
7 godzin temu, Aslain napisał:

 

Windows XP :/ Byc moze czegoś brakuje w tym systemie aby wygenerować logi. Używasz jakiegoś antywira?

 

Mozesz recznie zalaczyc pliki z folderu z grą, takie jak:

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

 

Używam programu norton ale wyłączyłem go na czas instalacji paczki.

Załączam pliki.

 

_Aslains_Installer.log

python.log

_Aslains_Installer_Options.inf

Link to comment
  • Administrator

Grałem pare randomowych bitew i nie napotkalem tego problemu o ktorym piszesz, uzywajac tych samych modów co w logach.

 

Uzywasz bardzo malej ilosci modow, dlatego nie sadze zeby to one powodowaly, ale zawsze mozesz usunac pare z nich i zobaczyc czy to cos zmieni.

 

Usun Multi Hit Loga, PMODa, YasenKrasen.

 

Sprawdz tez integralnosc plikow gry, byc moze jakis jej plik jest uszkodzony.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.