Jump to content

mod XVM - gdzie leży problem?


Recommended Posts

Witam,

 

Zapewne mój problem nie wynika z modów Aslaina ale po wszelakich próbach uzyskania pomocy z innych źródeł piszę tutaj.

 

Rozumiem jeżeli temat zostanie wywalony do kosza ale być może ktoś miał podobny problem i znajdzie chwilę żeby odpisać za co z góry dziękuję.

 

Więc tak... Korzystam z paczki modów od Aslaina, między innymi z modów od XVM.

Moje WN8 wyświetlane w grze przez XVM to 544, problem w tym że pomimo też iż gram codziennie, od miesiąca ta wartość nie zmienia się choćby o 1pkt w górę czy w doł. Zdaję sobie sprawę że XVM wylicza inaczej WN8 niż inne strony ze statystykami ale nie w tym jest problem. Parę tygodni temu na innych stronach też pokazywało mi WN8 w okolicach 500 pkt, jestem nowym graczem, robię progres i teraz WN8 pokazuje mi w okolicach 900pkt, XVM nadal te 544pkt. Rozegrałem przez ten czas mnóstwo gier i te 544 nigdy się nie zmieniło, nawet o 1pkt w górę czy w dół.

 

Oczywiście codziennie loguje się na stronę xvm i tam klikam aktualizacje statystyk ale nic to nie daje, próbowałem przeinstalowywać mody, pousuwałem wota wraz z modami oraz z plikami z folderu wargaming w folderze appdata/roaming i niestety nic.

 

Co mnie zaniepokoiło, gdy odinstalowałem wota, mody, pousuwałem wszystko z folderu gry jak równiez z folderu wargaming z appdata/roaming.... to gdy zainstalowałem ponownie grę a potem instalowałem paczką od Aslaina to nadal przy wyborze modów do zainstalowania na liście były zapamiętane pozycje które chce zainstalować. Czy gdzieś jeszcze w jakimś folderze są pliki z gry/modów o którym nie wiem? Może tam XVM ma tez zapisane jakieś pliki i może ich usunięcie pomogło by rozwiązać mój problem....

 

Z góry dziękuję za poświęcony przez was czas na przeczytanie i próby pomocy.

 

Mój nic w grze (EU) - Yakaart

Edited by yakaart
Link to comment
  • Administrator

Witaj,

 

Czyszczenie wszelakich folderów, i cachów nic nie da, bo problem nie siedzi tam. Server XVM oblicza Twoje WN8 poprzez łączenie się z WG poprzez API i sprawdzanie Twoich wyników, a następnie ich przekalkulowaniu na WN8. Wszystko odbywa się niezależnie od tego czy masz XVM czy nie, możesz grać na czystym kliencie a i tak inni zobaczą jakie masz WN8.

 

Zrobiłeś dobrze pisząc do nich na ich forum supportu. Niestety pomoc nie zawsze przychodzi tam szybko.

 

Pozdr.

Link to comment

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie dlatego postanowiłem napisać tutaj bo tam nie otrzymywałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Poczekam, być może ktoś z supportu udzieli sie w moim temacie.

 

A mam jeszcze pytanie odnośnie już Twojego instalatora. Tak jak wspomniałem korzystam z niego przy każdej aktualizacji. Myślałem że instalując np. nową wersje zapamiętane pozycje na liscie wyboru modów biorą się z tego że zapisywane jest to w pliku gdzieś w folderze gry ale gdy odinstalowałem wota, wywaliłem wszystkie foldery wot-a i wargaming to po nowej instalacji gdy uruchamiając Twój instalator dalej domyślnie na liście ustawień/modów były wybrane te same pozycje jak pryz poprzedniej instalacji, przed reinstalacją gry.

Link to comment
  • Administrator

Instalator zapamietuje to chyba w dwoch plikach, .dat, tworzonych w folderze docelowym (np. WoT). oraz gdzies w rejestrze, aczkolwiek po odinstalowaniu wczesniejsze wybory powinny byc wykasowane. Jesli z jakiegos powodu nie sa, a nie chcesz ich, to zawsze z menu instalatora mozesz wybrac opcje odznaczenia wszystkich wyborow, wiec to chyba nie problem :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.