Jump to content

Problemy z aslainem - ładowanie sie garażu - problem rozwiązany


Recommended Posts

Trzeba kolego klikac tylko raz w prawym górnym rogu "skip this add" a nie w te cuda na środeczku. jak coś mam Aslaina juz pobranego. to link do packa z mojego re-uploadu. Możesz spróbować pobrać tutaj.

 

https://www.mediafire.com/file/kpmm4op6c36iq93/Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.9.20.0_00.exe

 

p.s. troche spokoju na przyszłość Aslain robi to co robi "za darmo" więc nie na miejscu jest taki język :)

Edited by Smoq
Link to comment

Smoq a wszystko działa Ci poprawnie? Ja pobrałem modpack, zainstalowałem wszystko co potrzebowałem tak jak w poprzedniej wersji modpacka i podczas gdy uruchamiam grę to pokazuje mi się garaż i w tle widać ostatni czołg jakim grałem, wszystko jest przyciemnione i mam odświeżanie pojazdów i nic się nie dzieje ;/ Odpalałem bez modów to działa wszystko :(

Link to comment

Screamsonic a przypadkiem nie masz moda dzięki któremu możesz zmienić wygląd garażu? Bo jeżeli tak to u góry w prawym rogu powinieneś mieć taki hangar i w nim zmieniasz wygląd bo jeżeli ostatni czołg to coś czuje że możliwe iż to to jako iż jest taka opcja ^^

Link to comment
2 minutes ago, Screamsonic said:

Smoq a wszystko działa Ci poprawnie? Ja pobrałem modpack, zainstalowałem wszystko co potrzebowałem tak jak w poprzedniej wersji modpacka i podczas gdy uruchamiam grę to pokazuje mi się garaż i w tle widać ostatni czołg jakim grałem, wszystko jest przyciemnione i mam odświeżanie pojazdów i nic się nie dzieje ;/ Odpalałem bez modów to działa wszystko :(

jestem w trakcie pobierania modów (czyściłem folder) a jest tego u mnie 1.62GB..... jak tylko zainstaluję powiem czy śmiga.

 

P.S. jako że to pierwsza wersja istnieje możliwość że któreś mody jeszcze nie są "dopieszczone" do 9.20

Link to comment

tez nie moge wejść do gry cały czas odświeża pojazdy co zrobić?

3 minuty temu, Smoq napisał:

jestem w trakcie pobierania modów (czyściłem folder) a jest tego u mnie 1.62GB..... jak tylko zainstaluję powiem czy śmiga.

 

P.S. jako że to pierwsza wersja istnieje możliwość że któreś mody jeszcze nie są "dopieszczone" do 9.20

 

Link to comment
4 minuty temu, Screamsonic napisał:

Tomekca - nie zrozumiałeś, tutaj wygląd garazu nie ma nic do rzeczy, bo nie uzywałem takiego moda. Zaraz dodam fotkę. Nie wiem co się dzieje i nie wiem jaki mod moze broić, nie znam się na logach itd. Jestem graczem nie informatykiem :(

Wybacz mój błąd czytanie ze zrozumieniem u mnie się kłania. :/
A co do paczki u mnie śmiga.

Link to comment

Ogólnie nie widzę opcji którą miałem wcześniej a teraz mi zniknęła. Chodzi o wyświetlanie wn8 + eff podczas bitwy. Miałem to ustawione. A teraz nie ma tego w bitwie a jak szukam w liście modów to nie widzę tego moda. Jestem ślepy czy jak?

PS. Ok wyczytałem w opisie modu, ze tymczasowo usunięty. Czekam az wróci bo to bardzo przydatny mod. 

Edited by Screamsonic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.