Jump to content

Przycinanie WoT z Aslain modpack.


Recommended Posts

Otóż jak w temacie. Problem mój polega na tym,że kiedy przeciwnik zabije kogoś z sojuszników ,to w momencie wyświetlania informacji o tym nad minimapą gra mi się przycina na ułamek sekundy. I tak za każdym razem,gdy ktoś z team'u polegnie. Z modpacka mam tylko kilka dodatków zainstalowanych. Od razu zaznaczam,że to nie wina kompa ani sprzętu,który w nim mam,bo bez moda taka sytuacja się nie zdarza. W grze to nie przeszkadza,ale potrafi czasami irytować. Ma ktoś podobny problem? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to comment

Czytałem w internecie,że to jest po prostu wina silnika ,na którym działa WoT i jakiegoś flasha,na którym opiera się xvm. Ktoś też napisał na tym forum,że ludzie z pamięcią 16gb,prockami i7  ,dyskami ssd i dobrymi grafikami mają takie ułamkowe ścinki podczas wyświetlania informacji o zniszczeniu sojuszniczego czołgu lub przeciwnika. A dzieje się to praktycznie za każdym razem,jak eliminuje się jakiś czołg.

Edited by kenzic
Link to comment

Oczywiście domyślam się. :) Dlatego ktoś napisał,że te przycinki mogą być spowodowane przez tego flasha,którego używa WoT i xvm i jakoś to się może tam gryźć delikatnie ze sobą,powodując te ułamkowe zacięcia.

Edited by kenzic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.