Jump to content

Kilka błędów w najnowszej paczce.


Recommended Posts

Nie działają:
- okręgi na minimapie (biały - widzenie podczas stania, niebieski - zasięg widzenia) - nie wyświetlają się poprawnie.
- wskaźnik trafień #4 - NIE DZIAŁA
- chat + kill-log - DZIAŁA W CO 3 BITWIE
- celownik tajpan2 (screen w załączniku) - wskaźnik celownika jest na moim czołgu zamiast na czołgu wroga co utrudnia grę znacząco.

Na starcie kiedy jest odliczanie bitwy są straszne lagi, podejrzewam iż problem jest w odgłosach załogi. Notorycznie wczytywanie do bitwy trwa dłużej niż kiedyś...

Gra w dodatku sporadycznie się wyłącza / restartuje, za co ostatnio obrywam kary za pasywną grę w bitwie losowej.

Ikonki czołgów na liście graczy przy dłuższej nazwie nakładają się na siebie (poziom tieru z nazwą czołgu).

Reszta błędów w logach. Tyle ile mi udało się wychwycić opisałem w treści postu. Nie wiem czy tylko ja mam problem z w/w czy Wy też,ale jeśli macie jakiś pomysł jak uniknąć problemów o których wspomniałem to czekam na propozycje. Reinstalka WOT itp pomysły zachowajcie dla siebie, bo robiłem to nie raz i nie pomogło.

OS i hardware jest na bieżąco aktualizowany.

shot_013.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Spodziewałem się takiej Twojej odpowiedzi i powiem Ci że psikus polega na tym że mam odznaczone pokazywanie poziomu czołgu w ustawieniach gry :)

Obawiam się że to skórka HD dla t 34-3 robi problem restartu / wyłączenia WOT. okręgi na minimapie to najmniejszy problem. Bardziej zależy mi na celowniku, dźwiękach które lagują wczytanie bitwy. Zagraj kilka bitew losowych - nie czekaj aż się skończy bieżąca gdy zginiesz, tylko wracaj do garażu i zagraj np 3-5 bitew równolegle (tak wiem, akurat trafiło się że szybko ginąłem). Wrzuć tu swojego ZIP'a porównam gdzie leży problem u mnie w ładowaniu się Modów na tej samej konfiguracji :)

 

Link to comment

Dokładnie, ładowanie bitwy ma lagi i dzieje się strasznie długo a nie uśmiecha mi się dostawać kar od WG za pasywność w grze i w dodatku wczytywać się do bitwy już zniszczonym bo zdążą mnie wykryć.

 

Aslain pewnie ma autorespondera że u niego to działa bo to typowa zagrywka IT - sam taką stosuję w pracy :P

Od nowej paczki nie zauważyłem aktualizacji wspomnianych modów więc rozumiem iż problem jest nie rozwiązany po stronie developerskiej?

 

P.S. Fajnie by było gdyby w instalatorze można było zwijać drzewka modów albo importować swoje ustawienia aby tylko te były mody rozwinięte - przejrzeć wszystkie czasem zajmuje sporo czasu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.