Jump to content

BattleHits wyrzuca do pulpitu


Recommended Posts

Witam,

dotychczas korzystałem z paczki ProTanków, ale nie dość, że wszystko po rusku, to nie mogłem nijak sprawdzić strzałów w powtórkach (co podobno w Aslainie jest możliwe (źródło), prawda to?).

 

Dzisiaj odinstalowałem całą paczkę (co usunęło wszystkie mody), poza tym przy instalacji Aslaina ponownie wyczyściło. Oprócz paczki dorzuciłem jeszcze najnowszego XVMa z oficjalnej strony.

Mój problem jest następujący:

Napis dalej jest po rusku

eTzz3dQ.png

 

zaś kiedy go kliknę, WoT umiera i ląduję na pulpicie. Nie ma żadnych powiadomień o crashu itp.

Pzdr.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by herhor67
Link to comment
  • Administrator

W logach nie zauwazylem błędów.

 

W modpacku nie wybrales XVMa, mogles spokojnie to zrobic, i wybrac ze chcesz domyslny wtedy mialbys ten sam co jest do pobrania na ich stronie (najnowszy). Nie ma sensu instalowac go recznie osobno :)

 

Zainstalowalem te same mody które wybrałes i wszystko śmiga, nazwe moda mam po angielsku i pokazuje trafienia.

Link to comment
  • Administrator
30 minutes ago, herhor67 said:

Ok, spróbuję tego z paczki, tylko wrzucę swój config, i ewentualnie wyłączę antywirusa przy instalacji.

Jest szansa, że jeszcze gdzieś zostały jakieś pozostałości po Protankach? Patrol zawsze pisze o czyszczeniu AppDaty :D

 

Nie sądze zeby byly pozostalosci po nim, jak ja go instaluje zeby wydobyc niektóre mody to nigdy go nie usuwam, tylko recznie res_mods i mods.

Link to comment

Jednak w appdacie siedział jakiś folder z battlehits :P Nie wiem jednak, czy to obecny (skoro nie działa to skąd by się tam wziął). Zainstalowałem paczkę, zaraz odpalam wota i sprawdzę.

 

Edit: Bez zmian, dalej po rusku i znowu crash.

 

Edit 2: Jeszcze raz wywaliłem res_mods, mods i WoT w appdacie, zainstalowałem paczkę, dalej po rusku i dalej zawiesza.

Edited by herhor67
Link to comment

Dalej po rusku, ale już nie crashuje xD Przynajmniej póki nie zagrałem żadnej bitwy...

Edit:

Już działa, jeszcze gdyby xvm współpracował i nie pokazywał na całym ekranie info o nightly :P

 

Edit 2:

XVM działa, kilka razy musiałem aktywować usługi.

 

Gdzie jest plik z tłumaczenia battlehits?

Edit 3:

Przypadkiem .wotmod otworzył mi się winrarem. W jakim języku używasz wota? Bo w configu jest kod który pobiera język klienta, a ja mam polski, i pewnie dlatego mi nie czyta angielskiego, tylko ruski xD

Edited by herhor67
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.