Jump to content

Po instalacji modów gra się wiesza przy włączaniu


Recommended Posts

to nie jest wina modow.... WG ma ze tak powiem ....problemy........co niestety przeklada sie na wszystkie tryby w grze... trwaja prace nad szybkim rozwiazaniem problemu....

cyt.

"

W związku z dużym zainteresowaniem trybu Halloween, nasze serwery zmagają się z niespodziewanym zakorkowaniem. Każda gra wymaga 7 graczy i do niej serwer musi wprowadzić wielu przeciwników PvE, serwer musi uruchomić większą niż dotychczas liczbę bitew, która powoduje problemy.

Niestety, to oznacza, że musieliśmy tymczasowo zamrozić Mapę Globalną na ten weekend, a także wyłączyć wszystkie Natarcia i Gry Wojenne.

Będziemy was informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za cierpliwość. "

Link to comment
44 minuty temu, wojteex17 napisał:

Po deinstalacji modów gra sie uruchamia z modami juz nie wiec mi nie mow ze to nie wina modów to ze serwery sa przeciazone to inna sprawa, mi sie wgl gra nie chce wlaczyc zacina na pasku wczytywania

hmmmm z modami czy bez.... byly ogromne problemy... problem zostal po czesci rozwiazany.... tylko moga byc niespodziewane restarty serwerow .... a jak tak dobrze znasz sie na modach ... to bardzo prosze zapodaj pilk ze swoja konfiguracja i pokaz gdzie sa bledy... bo ja ich nie widze 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.