Jump to content

atak na Lewiatana


Recommended Posts

witam ponownie:)

wywala mnie z gry gdy wlaczam tryb ataku na Lawiatana!!!

wywalilem autoaima i nadal wywala z gry ktos pomoze?

plzzzz

Pozdro:)

 

Ps. zainstalowalem nowego modp. i nadal nie strzela z drugiego dziala ale mozna grac natomiast jak wchodze na lewiatana nadal wywala

zmienialem Q na inne i tosamo hmmm nie wiem co robic tyle lat i nigdy nie mialem takich problemow hehe

Edited by ligus777
Link to comment
  • Administrator

No ten event WG z Halloween wprowadzil takie zamieszanie, niektore mody sie wykladaja (albo i sama gra sama w sobie).

 

Problem ze strzelaniem z drugiego dziala ktos mi zglaszal ze powodowal to mod autoaim indication+.

 

Zalacz logi, i replay z bitwy gdzie wywala z gry. Chyba ze na replayu nie wywala, to nic mi z niego.

Link to comment
1 godzinę temu, Aslain napisał:

No ten event WG z Halloween wprowadzil takie zamieszanie, niektore mody sie wykladaja (albo i sama gra sama w sobie).

 

Problem ze strzelaniem z drugiego dziala ktos mi zglaszal ze powodowal to mod autoaim indication+.

 

Zalacz logi, i replay z bitwy gdzie wywala z gry. Chyba ze na replayu nie wywala, to nic mi z niego.

nie ma ryplaya bo nawet nie chce wejsc do bitwy na samym poczatku wywala przy ladowaniu

usunolem calego  auto aima wszystkie celowniki wlasciwie pol modpacka i dalej wywala przy ladowaniu do bitwy o Lewiatana 

nikt inny Tobie nie zglaszal tego problemu?

tylko ja tak mam?

narazie odinstalowalem modpacka juz prawie zrobilem misje jak skoncze heloven to zainstaluje znowu trudno jezeli tylko ja mam ten problem to sobie nie zawracaj...:)

Link to comment

W moim przypadku celownik Jimbo v2 powodowal crash gry typu halloween.

Przeinstalowalem paczke modow z opcja celownika protanki i ... gram normalnie. 

Jedyna niedogodnosc to brak mozliwosci osobnego strzelania z drugiego dziala - koledzy podgladali jak strzelam w czasie gry - jesli oba celowniki skoreluja sie na celu - strzelaja oba dziala (ale to opinia kolegow z gry)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.