Jump to content

Usuwanie mgły - nielegalne?


Recommended Posts

 

Ze strony Rykoszet.info

 

"Serdeczne podziękowania dla _Patrola za podesłanie informacji . Może komuś uratuje to tyłek.

Informację otrzymałem od pracownika Wargaming, info sprzed paru minut. Zapewne wiecie, że staram się pomagać graczom.
 
Mod, do którego był tu link (awolf), czyli mod usuwający mgłę jest już nielegalny! Więc nie instalujcie go z innych stron. Szkoda, że jest nielegalny, ponieważ pomagał graczom ze słabszymi konfiguracjami sprzętowymi. Zalecam daleko idącą ostrożność w pobieraniu i instalowaniu modów, bo to, co dziś jest legalne, jutro może być nielegalne."

Link to comment
  • Administrator

Jest tylko plotka, ktoś coś źle zrozumiał, drugi powtórzył, trzeci umieścił na jakimś portalu i tak wygląda zabawa w głuchy telefon.

 

Mod jest dopuszczony, i ten kto twierdzi inaczej zwyczajnie mija się z prawdą.

 

z9lMmGQ.jpg

 

Dodam że taki sam mod jest w oficjalnym modpacku od WG dla World of Warships. Podwójne standardy?  Nie wydaje mi się...

Link to comment
  • Administrator

Nic nie nie zmienilo, WG ma ten sam regulamin co mial na czas tej wiadomosci, gdyby cos zmienili to by dali znac spolecznosci, a nie z nienacka banowali za jakis smieszny mod ktory nie daje w ogole przewagi nad nikim.

 

Jak sobie wyobrazasz, ze mamy co parę miesięcy wypytywać WG czy jeden z 700 modów stał się nielegalny? ;) To niedorzeczne. WG nie zmienia zdania o jakimś modzie bez oficjalnego stanowiska.

 

Niech się tłumaczy ten który sieję plotkę, a nie moderzy. Niestety on (szeregowy gracz) nie chce tego zrobic, i jedne co ma do powiedzenia że "z mojego źródła", a to jest niewiarygodne.

Link to comment

Dzięki

W sumie masz racje codziennie pytać się o 700 modów czy są dziś legalne

Skoro WG napisało Tobie ze mod ten jest legalny a nie ma żadnej innej zmiany to myślę ze mod ten jest OK 

DZIĘKI JESZCZE RAZ POZDRAWIAM 

 

Do PATROLA

Podejrzewam ze od Ciebie wszystko się zaczęło jeśli dostałeś info od WG to czemu tego nie pokażesz innym jak robi to ASLAIN

Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.