Jump to content

Odpalanie WOT - problem z modpackiem.


Recommended Posts

Witam. Mam problem z wot. Dzisiaj tj. 15.11.2017 pobrałem nową aktualizację modpacka. Po pobraniu i instalacji, wyskoczyło okienko z wiadomością mniej więcej taką "Uwaga, wykryto nieodpowiednia wersję gry. Instalator jest przystosowany do wersji 9.20.1.2.". Kliknąłem OK i mody się zainstalowały. Przy próbie odpalenia gry, wyskakuje error z wiadomością - "Game resource path does not exist: ./res_mods/0.9.20.1.3."

 

Zaznaczam, ze :

-WOT został dzisiaj zaktualizowany

- po sprawdzeniu w grze, ze jest nowa aktualizacja modpacka aslaina pobrałem instałkę

- przy instalacji modpacka, nie dodawałem zadnych nowych modów, tylko listę tych, które uzywałem od początku sierpnia. 

- po uruchomieniu gry WOT w trybie bezpiecznym (bez modów) gra działa normalnie.

 

Moje pytanie - dlaczego pokazała się aktualizacja, skoro instalator jest przystosowany do starszej wersji gry? Pozdrawiam. Logi w załączniku. 

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

nie jestem pewny ale z tego co wiem to nie znaleziono folderu w res_mods/0.9.20.1.3 a instalator skoro jest starszy to podmienil foldery 0.9.20.1.2. (Instalator usuwa wszystko co jest w res_mods) Gra ci nie odpali do poki nie utworzysz nowego folderu z koncowka 0.9.20.1.3

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.