Jump to content

BarteS

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

4 Neutral

About BarteS

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Proszę - nie kalecz oczu...proszę.....zobacz słownik.....proszę....
 2. A dostał już ktoś bana za jakieś mody? Ja jeszcze nie słyszałem..... Nie przejmuj się to tylko "ruska propaganda". Gram i nic się nie poprawia ludziska prawdopodobnie dalej używają modów i to nie tylko takich "lajtowych" bo czasami to normalnie tylko zadać pytanie - JAKIM K...A CUDEM TO SIĘ STAŁO!!!!!!!!??????. Tak było... jest... i bedzie.... niestety.
 3. Dobrze gada!!!Polać mu! Samm pomysł zrobienia porządku z modami jest trafny. Niestety gorzej z jego wykonaniem. Tak jak pisałem wcześniej - dopóki gracz po zainstalowaniu modów będzie miał możliwość uruchomienia gry i będzie mógł bezkarnie grać to nie pozbędziemy się niedozwolonych modów NIGDY!!!!. Zawsze znajdzie się ktoś kto powie - ja gram na modach i mnie nie zbanowali (bo jeszcze tego nie wyczuli) a ty jesteś frajer bo grasz uczciwie to masz tu ammoracka z aimbota hehehehheheh i pięć trupow z załogi po 1 strzale bez wykrycia łącznie ze ściągnięciem gąsek po strzale we właz dowódcy co powoduje jeszcze samozapłon
 4. Pozostaje jeszcze jeden problem - skoro "algorytm obliczania wartości" sprawdza twoje "poczynania" w grze (a nie pliki w res_mods) i na tej podstawie stwierdza czy używasz modów czy nie, to możliwe jest, że jeśli masz "dobry dzień" to według niego używasz modów? Przykładowo mam kolegę który jest graczem tak jak ja - przeciętnym ale jedna na około 100 bitew wychodzi mu rewelacyjnie (zwykle pierwszy ginie od arty nieważne czym gra taki jego urok) i wtedy za tą rewelacyjną bitwę zwykle kilku graczy drużyny przeciwnej go raportuje jako cheatera Mamy wtedy niezły ubaw bo gość od ponad roku nie używa żadnych modów Czy może być wyłapanym przez skrypt jako używający niedozwolonych modyfikacji?
 5. Zgadzam się z Tobą w 100%! Tylko to nie rozwiąże problemu z modami.... WG wyraźnie pisze "gracz przyłapany na stosowaniu" czyli możesz grac na modach dopóki cie nie złapią Jak w prawdziwym życiu Jednemu będzie się udawać latami a drugi wpadnie na drugi dzień - zależy od szczęścia Skrypt (lub na wolisz pewien algorytm obliczania wartości) zgłosi używanie moda ale zanim człowiek z WG to zweryfikuje to mogą minąć długie miesiące zanim dojdzie do ciebie. Dlatego tak straszą bo wiedzą że nie ogarną tematu. Pozostaje tez problem nowych graczy którzy nie przerabiali jeszcze propagandy WG i maja to w d...e, a dostęp do modów nieograniczony co jeszcze bardziej przysporzy pracy ludziom z WG. Każdy to olewa bo myśli że to go ominie dopóki nie zobaczy czarnego ekranu z napisem "TWOJE KONTO ZOSTAŁO ZAWIESZONE" . Nie jestem zwolennikiem takich modów, wprost przeciwnie. Ale sam przez kilka dni w sierpniu testowałem różne "zakazane" mody żeby się przekonać co dają. Ostatecznie zostałem przy modpacku Aslaina. Reasumując - według mnie WG stosując takie metody nigdy nie pozbędzie się nieuczciwych graczy jeżeli gracz po zainstalowaniu moda będzie mógł normalnie wejść do gry to ta propaganda WG jest bez sensu bo dalej mody będą używane. P.S. Dałeś dobre porównanie ze sportowcem dopingiem i dyskwalifikacją - ale czy problem dopingu zniknął? Tak samo będzie z WG.
 6. Jeżeli skrypt wykrywałby nielegalne mody - to nie lepiej od razu zablokować użytkownikowi konto i żądać ich usunięcia? Po co straszyć banowaniem na 7 dni lub całkowitym usunięciem konta? Wyświetlmy graczowi komunikat "WYKRYTO NIEDOZWOLONE MODYFIKACJE - TWOJE KONTO ZOSTAŁO ZAWIESZONE - ABY POŁĄCZYĆ SIĘ Z SERWEREM USUŃ NIEDOZWOLONE MODYFIKACJE" i sprawa załatwiona. Wtedy wiemy że żaden gracz nie używa niedozwolonych modów.
 7. Troszkę przeanalizowałem to co ogłosiło WG oraz poczytałem na temat metod tzw. "wykrywania modów" i doszedłem do wniosku, że to jest następny bezsensowny komunikat mający na celu troszkę postraszyć graczy. WG posiadając takie narzędzie jak skrypt o którym pisał tomjack29 już od 1 lipca posiada wiedzę o tym kto i jakie mody używa. Wiec po co po raz kolejny ogłaszać to samo? Jeżeli WG wie że używam niedozwolonych modyfikacji, to niech mnie po prostu zbanują. Ale tak się nie dzieje a to dlatego że WG dalej nie radzi sobie z modami.
 8. Witam! Czy dostał już ktoś z Was bana za używanie modów? A jeśli tak to jakich? Czy modpacki Aslaina są całkowicie bezpieczne? Oraz jak WG sprawdza zainstalowane mody bo na razie to tylko propaganda... według mnie....
 9. Witaj! Niestety po ponownym zainstalowaniu moda "Przeładowania od RN" sytuacja się powtarza - gra po kilku minutach bitwy się wyłącza. Jak odinstaluje tego moda to jest OK. Dodaję pliki wymagane do zgłoszenia problemu. Może w następnych wersjach będzie ok. _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Pozdrawiam
 10. Ok muszę w takim razie zainstalować "Przeładowania od RN" jeszcze raz i wyślę Ci logi może uda mi się zrobić screena (raz pojawiła się czerwona trawa i potem mnie wywaliło), popytam kolegów co to też instalowali może tylko u mnie coś nie tak... Ale dodałem tylko przeładowania dział... a wcześniej było wszystko dobrze... Postaram się to zrobić popołudniu. Jak to tylko u mnie to z góry przepraszam za zawracanie gitary :-)
 11. Witaj! W aktualizacji Aslains_XVM_WoT_Modpack_Installer_v.9.14.02.exe dodałeś moda "Przeładowania od RN", niestety powoduje on wieszanie WOTa, nie od razu ale podczas gry, sprawdziłem na własnym przykładzie kilka razy. Po odinstalowaniu "Przeładowania od RN" wszystko wróciło do normy. Czekam na poprawkę bo to bardzo dobry mod. Lepszy jest animowany okrąg (z nim było najmniej problemów), ale pewnie niedługo się pojawi. Robisz kawał dobrej roboty - tak trzymać!!!! Pozdrowienia!
 12. Witaj! Prosiłbym o mod z czasami przeładowania dział "animowany okręg" jest najlepszy i nie powoduje spadków fps jak pozostałe (przetestowałem). Był w 9.12.12 a nie ma go w 9.12.13. Musiałem wrócić do starszej wersji bo spadek fps był znaczny (15-20fps) Pozdrawiam BarteS
 13. Witaj! Miałem to samo po paczce modów 9.12.13 mianowicie powodował to mod z czasami przeładowania dział, powróciłem do paczki 9.12.12 i zainstalowałem przeładowanie "animowany okrąg". Dodam tylko że wszystko inne pozostało bez zmian, zmieniłem tylko moda "czasy przeładowania dział", nie wiem dlaczego animowany okrąg nie jest dostępny w 9.12.13 on był najlepszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.