Jump to content

pl_piter

Regular Member
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pl_piter last won the day on January 20 2019

pl_piter had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About pl_piter

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Server
  EU
 • Location
  Festung Posen

Recent Profile Visitors

1,037 profile views
 1. Witam , tym postem nie miałem nic złego na myśli. Świadczy to tylko jak dobrą pracę wykonujesz i że twój modpack ma uznanie wśród społeczności graczy WoWs którzy na co dzień z niego korzystają.
 2. Miłej lektury https://www.wows-gamer-blog.com/2019/01/world-of-warships-sub-octavian-illegal-mods-bans.html
 3. Witam , jeśli czytam ze zrozumieniem , sprawdź w ustawieniach i powinieneś mieć tak ustawione jak screen pokazuje . powinno być dobrze .
 4. Witam , przepraszam że to piszę ale człowieka powoli nosi jak widzi że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem i wpisują tematy nie w ten dział co powinni . Jeszcze parę takich wpisów i z tego forum zrobi się śmietnik .
 5. Witam , mała prośba .Następnym razem zakładaj temat w odpowiednim dziale . Jeszcze parę osób tak zrobi jak ty i będzie niezły młyn na forum . A tego raczej nikt by nie chciał .
 6. Witam , Aslain już pisał jak zrobić logi z gry
 7. Witam , WG wprowadziło małą łatę i aktualny modpack nie działa
 8. Witam , przesyłam screeny problemu jaki się pojawia w grze podczas bitew. Nie jest to odosobniony przypadek . Ikonki znikają po paru minutach gry . Aslains_WoWs_Logs.zip
 9. Witam , dziękuje za pokierowanie , ścieżka do miejsca instalacji na zielono . Działa poprawnie
 10. Witam , po wybraniu i zainstalowaniu WoWReplays Matchmaking Monitor, program pokazuje mi że jest błąd w ścieżce docelowej do WoWs. Grę mam zainstalowaną na innej partycji , nie na C. Czy sam mod działa tylko na grze zainstalowanej na głównej partycji C czy nie ma to znaczenia i coś zrobiłem nie tak . Z poważaniem
 11. Witam , nadal jest z tym problem , próbuję instalować i odinstalowywać mody ale nadal nie mogę znaleźć który powoduje ten problem , nie wyślę logów gdyż zainstalowałem minimum które potrzebuje,a z wielu musiałem zrezygnować .
 12. Witam , mam również te same objawy co mój przedmówca , chociaż te przypadłości zaczęły się dziać od wersji 5.7.0.1 . Eksperymentuje i próbuje na swój sposób znaleźć jakiś lek _Aslain_logs.zip
 13. Witam , metodą prób i błędów doszedłem, że wina leży po stronie moda : " usuwacz mgły " nie instalować tego moda w najnowszej paczce .
 14. Witam , nową paczuszkę chyba coś boli , gdyż po zainstalowaniu wyszedł mały misz-masz aż oczy bolą , sprawdzałem dwa razy czy nie popełniłem jakieś gafy przy instalacji a może _Aslain_logs.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.