Jump to content

zapeq

 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About zapeq

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 1. Witam, od jakiegoś czasu zdarza mi się, że podczas wczytywania do bitwy licznik który odlicza czas nagle znika i jakimś dziwnym sposobem nie trafiam do bitwy. Mogę ruszać myszką itd, gdy widok (ekranu ładowania bitwy) przełączam na "misja" to widzę postępy w bitwie, jak wszyscy sojusznicy płyną w swoich kierunkach itd. Pomaga w tym przypadku tylko alt+F4 i ponowne załadowanie gry. Wtedy wczytuje normalnie. Dzieje się to zazwyczaj na kilku konkretnych mapach, nie wiem czy ich wymienianie ma jakikolwiek sens. Nie wiem również czy jest to wina mod'ów czy nie. Chciałbym tylko dowiedzieć się czy tylko u mnie taki problem występuje czy jednak nie tylko ja tak mam... P.s. Znalazłem wątek z podobnym problemem na forum WG : tutaj ale oczywiście kolega Dark_Havoc całą winę zwala na techniczne niedociągnięcia po stronie klienta. Zaznaczam jednak iż problem nie pojawiał się od samego początku mojej przygody z WoWS tylko od którejś łatki, szczerze mówiąc, nie wiem od której.
 2. Założyłem ten post więc wypowiem się krótko i zwięźle. Od poprzedniej aktualizacji paczuszki u mnie mod navigator działa bez zarzutu. @Aslain Dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 3. zapeq

  Nowa paczka

  Widać trzeba Wam rysować skoro twierdzicie, że nie pomyliliście działów... " World of Warships Polska sekcja Zgłaszanie błędów i problemów Nowa paczka " To jest dział World of Warships Panowie...
 4. zapeq

  Nowa paczka

  Przydałoby się jeszcze ogarnOć dział w którym zgłaszasz błąd Brachu Pozdrawiam
 5. Hmmm, co zrobili amerykanie, że im działa? Podobnie jak ja ? Szczerze to nie zauważyłem nawet jakichś kolorów na wskaźniku najważniejsze, że jest jakiś wskaźnik, kolory to tylko detal ;] EDIT--> Wracaj do zdrowia Pozdrawiam.
 6. Napisałem wszystko ładnie wyżej skąd takowy plik wziąłem. Zainstalowałem starszy modpack (w którym nawigator jeszcze mi działał) z wybranym TYLKO JEDNYM modem, tj. nawigator'em. W res_mods pojawił się alt_hud.swf oraz wymieniony przez Ciebie battle_elements.xml. Skopiowałem więc alt_hud, zainstalowalem najnowszą paczkę i podmienilem alt_hud na ten ze starej instalki. W ten sposób zaczął działać nawigator.
 7. Masz tu plik który ja podmieniłem i mod działa jak należy. Wrzuć go w res_mods\wersja\gui\flash\ Spróbuj, może i Tobie pomoże. Daj znać ofc alt_hud.swf
 8. Mimo instalacji na uprawnieniach administratora i odinstalowanym antywirusie nic się nie zmieniło, działało wszystko poza nawigatorem. Ostatnią wersją modpack'a w której w/w mod działał była wersja "Aslains_WoWs_ModPack_Installer_v.5.11.0_00". Jako że nie potrafię wyciągać pojedynczych modów z modpack'ów poradziłem sobie z problemem w następujący sposób: Zainstalowałem starszą wersję, w której nawigator działał u mnie poprawnie (v.5.11.0_00). Podczas instalacji zaznaczyłem TYLKO ten jeden mod. Po zakończeniu instalacji, z folderu res_mods/gui/flash skopiowałem plik "alt_hud". Zainstalowałem najnowszą wersję modpack'a (ze wszystkimi przeze mnie wybranymi modami) i podmieniłem plik "alt_hud" na ten wcześniej skopiowany. Nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie ale wszystkie mody, w tym nawigator, działają jak należy. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego akurat ten jeden mod nie chce u mnie działać przy instalowaniu nowszych wersji. Problem rozwiązany, powiedzmy Pozdrawiam. Do zamknięcia.
 9. Witam, Jak w temacie, mod Nawigator od kilku łatek nie działa. załączam scr i log. pozdrawiam. _Aslain_logs.zip
 10. Celownik wymieniony w tytule działa mi niepoprawnie. Załączam screenshoot'y oraz logi. Jakiś pomysł dlaczego? _Aslain_logs.zip _Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_CompList.log _Aslains_Installer_Options.inf python.log xvm.log
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.