Jump to content

Scorpion22

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Scorpion22

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Scorpion22

  XVM players rating for EU

  Please dont destroy another game with XVM.
 2. Witam. Czy wiecie może czy taki mod do WOWS jest tworzony? W WOT przy rozdzielczości 4K wszystko ładnie się skaluje i nie ma żadnych problemów. WOWs natomiast tego nie ma i wygląda strasznie biednie (dodając do tego brak wygładzania krawędzi). Czy macie może takiego moda który skaluje wszystkie elementy interfejsu do 4K?
 3. Scorpion22

  Minimapka XVM - Pełne nazwy pojazdów.

  Nowy modpack działa bez zarzutów. Dzięki za szybkie załatwienie sprawy.
 4. Scorpion22

  Minimapka XVM - Pełne nazwy pojazdów.

  Załączam pliki.
 5. Witam. Instaluje już modpak Aslaina 6 raz i nie jestem w stanie ustawić pełnych nazw pojazdów. Bez różnicy czy instaluje pełne czy skrócone. Większość ludzi pewnie ma to gdzieś ale ja jestem nerwowy i nienawidzę zdrobnień i niechlujstwa a tu jeden czołg jest z dużej litery, jeden z małej. Rozumiem że ktoś chce mieć zdrobnienia ale dlaczego po wyborze pełnych nazw jestem skazany na to coś? Czy może mi ktoś wyjaśnić jak uzyskać normalne nazwy pojazdów a nie takie idiotyczne? Bo z "Ferdem" na minimapie nie wytrzymam. Po prostu nie.
 6. Scorpion22

  6 kolorów od Team XVM (domyślna skala z XVM)

  OK czyli wszystko jasne. Dzięki za szybką odpowiedź.
 7. Witam. Czemu ta skala jest przekłamana? Domyślnie według oficjalnej strony zielony zaczyna się od 1310 a niebieski od 1965 Natomiast po zaznaczeniu opcji przy instalacji packa z domyślną skalą są ładowane takie wartości: Czy nie może to zostać skorygowane? Przecież nie po to człowiek przy instalacji zaznacza standardową skalę aby dostać jakieś customowe "podpompowane" wartości. Standardowa to standardowa. Wartości mają się pokrywać z tymi które są ustalone przez XVM a nie kogoś innego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.