Jump to content

alkadafi

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About alkadafi

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. No u mnie na 02 też występował problem jak wyżej. Przed chwilą wykasowałem "vehicles" i jest wszytko jak należy. Może zbieg okoliczności ale nic więcej nie zmieniałem - Twój instalator nie ruszony tylko usunąłem ten katalog. Ja miałem tylko KoreanRandom.
 2. Usunięcie celowników i ganie na tym z gry nic nie daje. U mnie poskutkowało usunięcie katalogu ze skórkami czołgów "vehicles". Sprawdźcie.
 3. Problem sam się rozwiązał wraz z paczką v25 :-) Muszę przyznać że z tymi dodanymi modami to naprawdę wypas - nic więcej nie trzeba. Pozdrawiam i pozwolę sobie zamknąć temat.
 4. Witam użytkowników moda - fajna sprawa. Od kilku wersji mam ten sam problem. Na czystej wersji gry wszystko działa do momentu aktualizacji ( zalogowania się na XVM) później traca się statystyki ( zostaje tylko ta co jest podczas ładowamia mapy). W grze już nie ma statystyki i na minimapie nie ma już okregów ani miesc w których był ostatnio wrogi czołg. Dodatkowo kolory drużyn podczas gry (góra ekranu co pokazuje kto żyje a kto nie ) jest biały zamiast czerwono / zielony. Problemy nie występują jak np wgram starsza wersję moda np 3.9.11 i nie wejdę na stronę XVMa ( nie mam jedynie szansy na zwycięstwo ale to wiadomo dlaczego) . Za każdym razem istaluję prawie te same dodatki. Postaram sie dołączyć screny. Pozdrawiam. _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.