Jump to content

KissMyCat

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KissMyCat

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 1. U mnie też występuje ten problem ale co ciekawsze nawet bez modów, myślę że to nie wina modów ale klienta gry bo zarówno przy odinstalowanych modach jak i graniu w trybie bezpiecznym (bez modów), który można wybrać w launcherze ten błąd i tak występuje :/ Oczywiście to co napisaliście, że działa po wciśnięciu Ctrl oraz F1 np. jak najbardziej działa :) ale to nie rozwiązuje problemu.
 2. Witam. Już od pierwszych wersji Twojego modpacka jest problem z timerem czasownika Melty (jest zbugowany) np. KV-4 ma 10.41 przeładowania i po ok. 2-3 sekundach pokazuje przeładowanie tzn. czas do przeładowania następnego pocisku po wystrzeleniu aktualnie załadowanego. Daj znać jak będziesz potrzebował logi, rozegram jakąś bitwę i dołączę zrzut ekranu jak to wygląda.
 3. Trochę dziwne mi się to wydaje bo mam zainstalowane białe wraki czołgów 25% i przez około 50 bitew nie miałem tego problemu jedynie lagi po dłuższym czasie grania ale to na pewno nie wina paczki - 3gb RAM :P Najwidoczniej pewne problemy dotykają tylko X% używających paczki Aslaina :)
 4. Podpinam się pod pkt. 2. też mi resetuje ustawienia gry po instalacji. ze statystykami też jest problem bo raz je mam, a raz nie... np. włączam WOT'a po instalacji modów i statystyki są, a po ponownym włączeniu WOT'a już ich nie mam. Strona XVM nie posiada już opcji "deactivate" więc nie idzie nic tutaj zrobić chociaż po aktualizowaniu statystyk wracają one do służby ale po wyłączeniu WOT'a i włączeniu ponownie znowu ich nie ma :/ Dodam jeszcze, że celownik Melty źle pokazuje przeładowanie - przy gotowości do strzału nadal widnieje X/XX czasu na przeładowanie - dopiero po wejściu w tryb snajperski pokazuje prawidłowy czas.
 5. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko pomijać aktualizacje paczki :P Dzięki za wyjaśnienie.
 6. Ja mam win7 i mi się ten problem pojawia... da się ten problem rozwiązać jakoś? Niby tylko taki mały error ale to trochę irytuje, co nowa wersja modpacka to ciągle się pojawia (do poprzedniej aktualizacji 9.3 wota było ich 27) i do 9.4 też będzie ich pewnie około 20, więc co update modpacka ten sam error tylko wartości w nim się zmieniają wraz z wersjami paczki.
 7. Witam. Od pewnego czasu po zainstalowaniu Twojego modpacka wyskakuje mi taki błąd: Czy jest to coś istotnego co może wpłynąć np. na działanie modów/gry? @Edit: Tak poza tematem to skórki z modułami (hitboxy) od Dendyta działają bez zarzutu w 9.4, więc jak coś to możesz je dodać :)
 8. http://www.modxvm.com/en/ zaloguj się, kliknij "Activate statistics" :)
 9. Z tym, że właśnie w tym teście obecnym zacząłem dopiero XVM'a używać i wszystko dobrze działało nawet kilka modów z globalnego serwera wot 9.3 dopiero po wczorajszym restarcie serwera, który był około południa coś mi się przestawiło. /Edit: Po restarcie nie było żadnych aktualizacji.
 10. Witam. Mam problem z contouricons, a mianowicie z wyświetlającymi się w lustrzanym odbiciu nazwy czołgów pod TAB. Do około południa (dokładniej do restartu serwera) ten modzik działał w 100% bez żadnych zarzutów, a po restarcie taka niespodzianka. Próbowałem to jakoś naprawić m.in. zmieniając wartość w WOT CT/res_mods/xvm/configs/Aslain>battle.xc z false na true i na odwrót ale to nic nie dawało poza tym, że lustrzane odbicie występowało w innym miejscu. Robiłem czystkę w res_mods i wgrywałem wszystko na nowo ale to też na nic.
 11. Cze. Byłaby taka możliwość, aby powstał Modpack do serwera testowego 9.4? Szukałem modów jeden po drugim ale nie znalazłem żadnego z tych które bym chciał. Jeżeli miałbyś chęć podjąć się stworzenia takiej paczki to mogę podać konkretne mody jakich potrzebuję, gdyby to jakoś pomogło. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.