Jump to content

Forged73

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

1 Neutral

About Forged73

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. @tomjac29 Ale nie chciałbym sobie powyłączać wszystkich efektów za pomocą suwaków w nastawach gry. Zależy mi tylko na wyłączeniu kołysania się drzew i krzaków, bo raz że zżera to niepotrzebnie zasoby obliczeniowe kompa,a wyżyłowałem swojego lapka niemożebnie by mieć ustawienia prawie na maksa a niektóre na ultra i jednocześnie osiągnąć 50-70 fps na poprawionej, a dwa podczas celowania robi złudzenia "apteczne"
 2. Cześć ponownie Aslain, w Twojej paczce jest sekcja modów, których zadaniem jest poprawa wydajności. Można tam podobno wyłączyć dym z wraków, efekty wybuchów, kołysanie się drzew. Ja chciałem skorzystać z tego ostatniego, czyli możliwości zablokowania ruchu drzew. Niestety ten element nie działa. (innych z tej sekcji nie testowałem). Drzewa jak się kołysały, tak nadal to robią. Czy jest szansa na naprawę? Pozdrawiam.
 3. Dzięki za odpowiedź. Przy okazji jeszcze tutaj zapytam o coś, żeby nie zaśmiecać forum. Czy jest szansa, żeby instalator paczki zabezpieczał dane z moda "Battlehits", tak aby po aktualizacji modów nadal można było analizować trafienia z bitew pochodzących z przed aktualizacji modów? Dobrze by też było, żeby logi rotacji map także były zabezpieczane. (też masz taki mod w paczce). Tak jak to jest np. z danymi statystyk sesji YasenKrasen? Szczególnie ważne jest obecnie, gdy mody i paczki z modami aktualizują się prawie codziennie.
 4. Cześć ponownie Aslain. W najnowszej paczce dodałeś mod "Repeir Extended" robiony przez Spotera. Na jego stronie w opisie moda stoi, co następuje: – auto repair– auto heal– scripted extinguisher Jeśli mnie pamięć nie myli, to WG zakazuje używania takich modów. A oskryptowana gaśnica to chyba "samo zło" i jest to zagrożone banem, czy się mylę? Pozdrawiam.
 5. Cześć Aslain. Chciałem zapytać, czy jest szansa byś zmodyfikował instalator Twojej paczki modów o możliwość zwijania i rozwijania poszczególnych sekcji modów? Chodzi mi o takie "plusiki" stosowane w niektórych innych instalatorach, które na to pozwalają. Byłoby łatwiej przeglądać sekcje poszczególnych modów i szybko do nich przechodzić i wyszukiwać poszczególne mody, które chciałoby się zainstalować. Nie jestem pewien czy dobrze zostanę zrozumiany, więc dodam obrazek z Twojego instalatora z zaznaczonym na czerwono miejscem, gdzie taki plusik mógłby się znajdować. Gdyby w tym miejscu znajdował się wspomniany "plusik" można by zwijać i rozwijać całą sekcję nazwaną w tym przykładzie "Okna i panele (w bitwie)". Pozdrawiam
 6. Cześć Aslain. Mam do zaproponowania wykonany przeze mnie dźwięk żarówki (szósty zmysł). Trwa 9 sekund, wykorzystuje laserowo-robotyczne brzmienia. Przetestowane w ogniu bitew. Sprawdza się wyśmienicie. Paczka obecnie jest dostosowana do aktualnej wersji WoT 1.1.0. Gdyby Ci się mod spodobał i zechciałbyś go dodać na stałe do swojej kompilacji modów, to musiałbyś jakoś tam zmodyfikować ścieżkę katalogów. Paczka w załączniku. Pozdrawiam. ZarowkaWoT_by_Forged_73.zip
 7. Jest poprawa Zalogowałem się garażu. Zaraz będę testował, czy wszystko działa w bitwach. W stosunku do tego co miałem zainstalowane z poprzedniej paczki, to obecnie nie ma dźwięków dział i silników. Więc to chyba one powodowały wywalanie do pulpitu przed możliwością zalogowania do gry. Jeżeli w bitwach wszystko także będzie w porządku, to już nie będę o tym pisał, żeby nie zawracać głowy. Jeśli potrzebujesz aktualnych logów, to napisz a Ci wyślę. Dziękuję.
 8. Witam. Nigdy w mojej historii gry w WoT nie miałem po nowym patchu problemów z uruchomieniem gry z Twoją paczką modów. Aż do dzisiaj. Zainstalowana najnowsza wersja paczki v.1.0.2.1_00. Uwzględniłem konieczność nieinstalowania dwóch modów, o których napisałeś na forum WoT. Tych z ramką wokół czołgu na karuzeli w garażu i tego drugiego z belką amunicji na dole w bitwie. Próba uruchomienia WoT z modami skutkuje po chwili ładowania wywaleniem do pulpitu. Proces WoT nie zostaje w pamięci. Załączam plik Aslains_WoT_Logs Nadmienię, że bez modów, czysty klient uruchamia się bez najmniejszych problemów. Bitwy również odbywają się bez zakłóceń. Pozdrawiam. Aslains_WoT_Logs.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.