Jump to content

kalkin

 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kalkin

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbowałem. będę dalej próbował.
 2. Po instalacji 16 nie mogę wyłączyć sfery. Może to tylko u mnie, może nie :) Aslains_WoT_Logs.zip
 3. Problem powodował mod "otrzymane trafienia w bitwie" w połączeniu z dźwiękami od zorgane.
 4. Zainstalowałem 13 (same dźwięki od zorgane), zagrałem kilkanaście bitew i powrót do garażu był normalny. Powrót do 13 mody+dźwięki Z. = dwie bitwy i dwie zwiechy przy powrocie do garażu. Paczka 13 moje mody bez dźwięków Z. i powroty są normalne.
 5. To zależy :) Po czyszczeniu i naprawie wota oraz instalacji paczki z modami mogłem raz pojechać i normalnie wrócić do garażu. Każda następna bitwa powodowała utknięcie na ekranie "wchodzenie do gry".
 6. W moim przypadku problem dotyczył tylko T92 HMC i Tiger'a (P), jedna osoba z klanu też coś wspominała, że ma z tym problem a wspólnym mianownikiem była Twoja paczka. Problem pojawiał się i przy automatycznym zakończeniu bitwy i po ręcznym wyjściu do garażu. Próbowałem też mimo śmierci na polu bitwy poczekać do końca bitwy aby wrócić do garażu automatycznie i też włączało się magiczne okienko. Najdziwniejsze było to, że po kliknięciu alt+f4 gra się wyłączała a mimo to nie mogłem jej uruchomić - przycisk "graj" był nieaktywny. Dopiero ręczne wywalenie procesu launchera pozwalało na dalszą grę. Co do zmiany podglądu to nie miało znaczenia komu siedzę na plecach. Zwiecha była za każdym razem.
 7. Usunięcie dźwięków od Zorgane pomogło.
 8. Po wyjściu z bitwy gra wisi na ekranie: Wargaming Game Center trzeba zamknąć w procesach bo nie ma możliwości uruchomienia gry. Pliki gry były sprawdzane i naprawiane. Paczka z modami była reinstalowana. Aslains_WoT_Logs.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.