Jump to content

mutopompka

Donator
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Country

  Poland

mutopompka last won the day on July 27 2017

mutopompka had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About mutopompka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

1,906 profile views
 1. Witam @Aslain Mam problem jak w tytule. Używam dodatkowego moda statystyk od @_Patrol (statystyki sesji by _Patrol) od dawien dawna. Od wersji wota 1.4.1.0 podczas odpalania klienta mam błąd jak w tytule (wcześniejsze wersje odpalały się bez błędów). Gdy kliknę OK, wot załaduje się cały i mody działają (statystyki sesji również), lecz za każdym razem podczas wczytywania mam ten błąd. Irytuje trochę stąd moje pytanie, pomimo, że "nie supportujesz" dodatkowych modów. Czy coś można z tym "kwiatkiem" zrobić, oprócz nie używania tego moda, czy to coś [email protected] dokonał w swoim modzie, aby nie używać go Twoją paczką? W załączeniu log z paczki (aktualnej na czas pisania posta). Aslains_WoT_Logs.zip
 2. mutopompka

  boty

  Mówisz o faktach. No to lecimy: 1. Skoro WG (właściciel gry) zablokował graczom konta miał do tego prawo! (patrz licencja gry). Jeśli według tych graczy niesłusznie zablokowali im konta - czemu nie piszą do supportu? Przedstawili jakieś dowody na to? Którzy to gracze, proszę o podanie nicków z WOT-a? Jeśli zamieścisz potwierdzone info (screeny z gry, screeny z wymiany korespondencji z WG) to Ci uwierzę. 2. WG ma prawo bez podawania przyczyn zablokować konto gracza. (znów: poczytaj licencję gry). Czytałeś? 3. Skoro po 2 miesiącach zbanowano im konta na stałe - patrz punkt 1 i 2. 4. Słusznie zablokowali Ci dostęp do Supportu. Dlaczego? Za język, w jakim zostało to napisane. Grzeczniej nie da się? DO Twojego pracodawcy/nauczyciela też piszesz w taki sposób? Nie bronię tutaj WG. Lecz jeśli Ty piszesz na forum o faktach, to je pokaż pierw. Niech większe grono graczy zobaczy na własne oczy, czy rzeczywiście jest tak, jak Ty to opisujesz. A jak mam poznać fakty, jeśli tak naprawdę ich nie pokazałeś. Napisałeś tylko nic nie znaczącego posta, z którego nic nie wynika. No i jeszcze jedna kwestia: czy ja kogoś obraziłem swoim postem? odpowiem: NIE.
 3. mutopompka

  boty

  Ty tak naprawdę? Masz niesamowitą teorię spiskową! Skąd wg Ciebie WG ma wiedzieć, że jesteś niewygodny? Zbiera dane o Tobie o na tej podstawie ustawia Ci MM, RNG???? Nie wiem co Ty piłeś lub paliłeś, ale odstaw to wszystko.
 4. Załącz logi z instalacji paczki. Bez nich ciężko będzie określić co jest "nie tak".
 5. Oj, coś u Ciebie nie "halo". Próbowałeś z innego linka pobierać? Kliknij link nr 5 (direct) i leci aż miło 10MB/s (przed chwilką sprawdzałem). -> http://aslain.legionriders.club/Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.0.2.4_00.exe
 6. @Giwdel sam korzystam z Korean i wystarczyło u mnie bynajmniej wywalić garaż futbolowy. Zarówno na CW, Twierdzach, Natarciach oraz randomach przestało mnie wywalać po zakończeniu bitew. Ale rozumiem również, że każdy może mieć inne rozwiązanie problemu wywalania po bitwie czy przed nią.
 7. Doprecyzowuję swoją wcześniejszą wypowiedź dot. garażu: Należy wykasować 2 linijki z pliku paths.xml <Package type="sd,hd">./res/packages/h22_football_2018.pkg</Package> <Package type="hd">./res/packages/h22_football_2018_hd.pkg</Package> Po tym zabiegu paczka @Aslaina działa u mnie bezproblemowo bez żadnych problemów.
 8. Nie wiem jak z większością graczy, ale u mnie paczka działa prawidłowo. A jedynie co zrobiłem, to pozbyłem się garażu piłkarskiego - teram mam zwykły "leśny" A jak się pozbyć garażu futbolowego? Opisane jest na forum wot-a. (usunięcie 2 linijek) z pliku paths.xml Od tego momentu zero wywaleń z gry. Moja lista modów w załączniku. _Aslains_Installer_CompList.log
 9. I nie będą mówić. Niestety, ale my (userzy) jesteśmy zdani na "łaskę i niełaskę" moderatorów.
 10. Różnice wynikają z różnych wersji przeliczników stosowanych do wyznaczania WN8. Na jednych stronach jest wersja v.28 a na innych v30.
 11. @gamer dobrze słyszałeś. To już funkcjonuje, ale na serwerach RU. Wprawdzie mało jest tam modów, ale te, które WG zaakceptowało są dostępne w repozytorium: https://wgmods.net/WOT/ru/ Zunifikowana ma być strona dla wszystkich (EU, NA) ale jeszcze jest to projekt "wczesnej alfy"
 12. Po 1. NIe wyzywam nikogo, gdyż poziom kultury, który posiadam odbiega znacząco od Twojego. Po 2. Nic nie piszesz, czy masz "czystego klienta" czy nie, nie załączasz żadnej informacji, która przyda się w rozwiązaniu Twojego problemu, więc czego się spodziewasz? Jakoś społeczność RU, nie narzeka na łatę 9.20, ale nie. Musi się znaleźć jeden "delikwent", który pokazuje, jakie to WG złe i niedobre. :/ Radzę Ci jedną rzecz: wrzuć chłopie na luz i nei kozacz, bo i tak nic nie wskórasz, jedynie pogardę innych userów tu na forum.
 13. Patch 9.20 w żaden sposób nie jest uszkodzony jak już. Tu wina USERA, że nie potrafi grać bez modów na razie. To wina USERA, że niecierpliwi się/cieczki dostaje/wyzywa wszystkich i wszytsko dookoła, że modpack nie działa. I DOBRZE, ŻE NIE DZIAŁA!!! Bo ma prawo nie działać. Zawsze jest tak samo. PO paru godzinach wielkie narzekanie, że modpack nie działa. :/ Wyjścia są 2: 1 - nie grać na razie w wota 2 - grać bez modów
 14. 1. Odpal WOT-a. W ustawieniach GRAFIKA - zaznacz opcję uruchom w trybie FULLSCREEN 2. Wyjdź z WOT-a normalnie (poprzez wylogowanie się) 3. Odpal WOT-a i powinno załadować konfig z ustawieneim Fullscreen. Gdy tak się nie stanie wywal wszystko, co się znaduje w katalgu %appdata%/WorldOfTanks i ponownie odpal WOT-a jednoczeście ustawiając wszystko od nowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.