Jump to content

mutopompka

Donator
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Country

  Poland

mutopompka last won the day on July 27 2017

mutopompka had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About mutopompka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

2,003 profile views
 1. Linki działają.... #6 i #7 są "zdrowe". PS. Nie musisz nic płacić ani się logować.
 2. A aktywne konto na stronie XVM-a masz? https://modxvm.com/en/ Zaloguj się na tej stronie kontem z WOT-a i w menu SETTINGS klinij UPDATE STATISCIC oraz ACTIVATE, następnie włącz ponownie wota i wszystko powinno być już OK.
 3. Przecież "szukajka" jest w prawym górnym rogu strony.... Więc w czym problem??? A może chodzi o instalator? A nawet jeśli - to i po co? Przecież masz w changelogu opisane co zmieniono/dodano/usunięto? Poza tym jeszcze przecież w pliku tekstowym w katalogu Aslaina masz "wylistowaną" paczkę, którą instalujesz. ;)
 4. Witam @Aslain Mam problem jak w tytule. Używam dodatkowego moda statystyk od @_Patrol (statystyki sesji by _Patrol) od dawien dawna. Od wersji wota 1.4.1.0 podczas odpalania klienta mam błąd jak w tytule (wcześniejsze wersje odpalały się bez błędów). Gdy kliknę OK, wot załaduje się cały i mody działają (statystyki sesji również), lecz za każdym razem podczas wczytywania mam ten błąd. Irytuje trochę stąd moje pytanie, pomimo, że "nie supportujesz" dodatkowych modów. Czy coś można z tym "kwiatkiem" zrobić, oprócz nie używania tego moda, czy to coś [email protected] dokonał w swoim modzie, aby nie używać go Twoją paczką? W załączeniu log z paczki (aktualnej na czas pisania posta). Aslains_WoT_Logs.zip
 5. mutopompka

  boty

  Mówisz o faktach. No to lecimy: 1. Skoro WG (właściciel gry) zablokował graczom konta miał do tego prawo! (patrz licencja gry). Jeśli według tych graczy niesłusznie zablokowali im konta - czemu nie piszą do supportu? Przedstawili jakieś dowody na to? Którzy to gracze, proszę o podanie nicków z WOT-a? Jeśli zamieścisz potwierdzone info (screeny z gry, screeny z wymiany korespondencji z WG) to Ci uwierzę. 2. WG ma prawo bez podawania przyczyn zablokować konto gracza. (znów: poczytaj licencję gry). Czytałeś? 3. Skoro po 2 miesiącach zbanowano im konta na stałe - patrz punkt 1 i 2. 4. Słusznie zablokowali Ci dostęp do Supportu. Dlaczego? Za język, w jakim zostało to napisane. Grzeczniej nie da się? DO Twojego pracodawcy/nauczyciela też piszesz w taki sposób? Nie bronię tutaj WG. Lecz jeśli Ty piszesz na forum o faktach, to je pokaż pierw. Niech większe grono graczy zobaczy na własne oczy, czy rzeczywiście jest tak, jak Ty to opisujesz. A jak mam poznać fakty, jeśli tak naprawdę ich nie pokazałeś. Napisałeś tylko nic nie znaczącego posta, z którego nic nie wynika. No i jeszcze jedna kwestia: czy ja kogoś obraziłem swoim postem? odpowiem: NIE.
 6. mutopompka

  boty

  Ty tak naprawdę? Masz niesamowitą teorię spiskową! Skąd wg Ciebie WG ma wiedzieć, że jesteś niewygodny? Zbiera dane o Tobie o na tej podstawie ustawia Ci MM, RNG???? Nie wiem co Ty piłeś lub paliłeś, ale odstaw to wszystko.
 7. Załącz logi z instalacji paczki. Bez nich ciężko będzie określić co jest "nie tak".
 8. Oj, coś u Ciebie nie "halo". Próbowałeś z innego linka pobierać? Kliknij link nr 5 (direct) i leci aż miło 10MB/s (przed chwilką sprawdzałem). -> http://aslain.legionriders.club/Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.0.2.4_00.exe
 9. @Giwdel sam korzystam z Korean i wystarczyło u mnie bynajmniej wywalić garaż futbolowy. Zarówno na CW, Twierdzach, Natarciach oraz randomach przestało mnie wywalać po zakończeniu bitew. Ale rozumiem również, że każdy może mieć inne rozwiązanie problemu wywalania po bitwie czy przed nią.
 10. Doprecyzowuję swoją wcześniejszą wypowiedź dot. garażu: Należy wykasować 2 linijki z pliku paths.xml <Package type="sd,hd">./res/packages/h22_football_2018.pkg</Package> <Package type="hd">./res/packages/h22_football_2018_hd.pkg</Package> Po tym zabiegu paczka @Aslaina działa u mnie bezproblemowo bez żadnych problemów.
 11. Nie wiem jak z większością graczy, ale u mnie paczka działa prawidłowo. A jedynie co zrobiłem, to pozbyłem się garażu piłkarskiego - teram mam zwykły "leśny" A jak się pozbyć garażu futbolowego? Opisane jest na forum wot-a. (usunięcie 2 linijek) z pliku paths.xml Od tego momentu zero wywaleń z gry. Moja lista modów w załączniku. _Aslains_Installer_CompList.log
 12. I nie będą mówić. Niestety, ale my (userzy) jesteśmy zdani na "łaskę i niełaskę" moderatorów.
 13. Różnice wynikają z różnych wersji przeliczników stosowanych do wyznaczania WN8. Na jednych stronach jest wersja v.28 a na innych v30.
 14. @gamer dobrze słyszałeś. To już funkcjonuje, ale na serwerach RU. Wprawdzie mało jest tam modów, ale te, które WG zaakceptowało są dostępne w repozytorium: https://wgmods.net/WOT/ru/ Zunifikowana ma być strona dla wszystkich (EU, NA) ale jeszcze jest to projekt "wczesnej alfy"
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.