Jump to content

BertsS

 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About BertsS

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. OK logi zrobiłem ale także doszedłem sam co powoduje błąd. To PMod, jestem w trakcie szukania czy to jakieś ustawienie czy błąd w pliku głównym. Ten sam config przed 1.0 działał prawidłowo.
 2. Problem występuje od wprowadzenia 1.0. Przy pierwszym przejściu w tryb snajperski, celownik zachowuje się prawidłowo. Wyjście do trybu arkadowego i wejście ponowne w "snipe": celownik trzyma ostatnio używane powiększenie ale jest "mułowaty", bardzo wolno przemieszcza się w poziomie . W tym momencie jakiekolwiek użycie przybliżenia lub oddalenia powoduje przeskok do zoom x12 i wszystko robi się OK dopóki nie wyjdzie się ze snajperki. Kolejne wejście i wszystko od nowa, dopóki nie poruszy się kółkiem zooma. Na czystym kliencie nie ma tego zjawiska, zoom domyślny jest wyłączony (PMod). PS. Nie mam pliku .log o takiej nazwie jak podana w instrukcji zgłaszania problemu.
 3. BertsS

  v.4.6.1 Błąd

  4.6.2 nie sprawdzałem jeszcze ale wczoraj sam rozwiązałem problem: instalacja pakietu bez jakiejkolwiek opcji Wot Tweakera i jest ok!
 4. W garażu jest wszystko OK. Wywala do pulpitu przy wejściu do bitwy. W logach, kilka ostatnich wpisów jest z gry na wcześniejszej wersji paczki (4.6.0 - kofig xvm - bez instalatora) _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
 5. BertsS

  Pytanie

  W którym pliku jest konfig do grubości obwódek podświetlanych w bitwie czołgów? W poprzedniej wersji były grube i wyraźne a teraz znowu są takie "nijakie" :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.