Jump to content

pr0zn

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Everything posted by pr0zn

 1. Korzystam ze skalowania interfejsu 1.1 i logów uszkodzeń Damage Log GambitER bez wybrania dodatkowych opcji (jak na zdjęciu). Problem jest taki, że log pokazuje tylko 5 ostatnich otrzymanych uszkodzeń, podczas gdy bez skalowania pokazuje ich zdecydowanie więcej. Generalnie im większe skalowanie tym mniejsza ilość logów. Jeśli dobrze pamiętam to przy skalowaniu 1.2 logów w ogóle już nie widać. Oczywiście można wybrać inne logi uszkodzeń ale te odpowiadają mi najbardziej. Czy można na to coś poradzić? Z góry dzięki.
 2. Drobna uwaga. Na statystykach beta w opisie powinno być "Zarobek netto" a jest "Zarobek brutto".
 3. U mnie w końcu jest OK. Wielkie dzięki Aslain
 4. Właśnie chodzi mi o to co jest na podglądzie moda w modpacku i o tym mówię, że działa po podaniu z pliku YK spod linku, a z wyboru z modpacka nie działa. Oczywiście rozumiem, że to dodatek beta. Dzięki tak czy inaczej.
 5. Jeśli instalowałeś mody to w katalogu z grą masz plik Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe Uruchomisz go i zostanie utworzony log z wymaganymi plikami spakowany zipem.
 6. Mam to samo. Próbowałem różnych konfiguracji modów ale bez efektu. Co ciekawe dodatek świetnie spisuje się po ręcznym dodaniu YasenKrasen Seasson Statistics 1.0.2.1c: z forum WoTa link do pliku: https://drive.google.com/uc?export=download&id=1vm2hikZ6UcID2FQqco6Q4AE-y4TC-IAG
 7. Chyba tylko ja używa celownika standardowego na biało od początku wersji 9.22.0.1 z takim efektem jak na poniżej w trybie auto celowania. .
 8. Sorry, powinno być: Dodatkowo w drużynie przeciwnej Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB). Edit: Dodałem zdjęcia dla zobrazowania problemu.
 9. @Aslain Mam chyba ten sam problem ze znikającymi odznakami biegłości z prawej strony paska życia Twojego OTM. Próba czyszczenia i reinstalacji nie przyniosła żadnego efektu. Dodam, że korzystam z alternatywnego zestawu kolorów (CB) w grze i instalatorze. Na wrzuconej przez Ciebie powtórce odznaki biegłości na Grillu pojawiają się u mnie pod koniec bitwy, gdy do zakończenia ok. 8 min z 15 min. Dodatkowo w mojej drużynie Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB).
 10. Zdarza się raz na kilkanaście bitew, że w trakcie bitwy nagle odłączony zostaje dźwięk w lewej słuchawce i słychać go tylko w prawej. Jednak w innych aplikacjach i w systemie po wystąpieniu takiej sytuacji nadal słychać dźwięk normalnie w dwóch słuchawkach. Nie wiem czy czasem nie zdarza się to po wystrzale z działa dużego kalibru. Nie korzystam w ogóle z modyfikacji dźwiękowych modpaka za wyjątkiem dźwięku szóstego zmysłu. Wyjście z gry i jej ponowne uruchomienie rozwiązuje problem na następne kilkanaście bitew. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
 11. @Aslain Po sprawdzeniu w plikach moda ze strony http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html widzę, że autor moda proponuje 3 wersje do wyboru: nowa 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - działa OK stara 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - nie komplentny alternatywna (CB) 0.9.21.0 - biały lub fioletowy celownik w zależności od ustawień gry i modpacka - działa OK Czy mógłbyś dodać czystą białą wersję (poz. 1) do swojego instalatora?
 12. Włączony w ustawieniach Alternatywny zestaw kolorów oraz w modpacku Schemat kolorów: zieloni kontra fioletowi (CB). Celownik Standardowy na biało jest fioletowy w wersji 9.21.0_02 Jak na srtonie http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html Można coś z tym zrobić żeby był biały jak w wersji 9.21.0_01 bez zmiany zestawu i schematu kolorów? Z góry dzięki za pomoc.
 13. Problem rozwiązany: po ponownym uruchomieniu systemu instalacja przebiegła bez problemów. Przy próbie aktualizacji z ver. 3 do 5 lub ponownej instalacji ver. 3, również z uprawnieniami administratora. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 14. Powodzenia. Wszystko będzie ok. Wracaj szybko do zdrowia. Czekamy.
 15. Podczas instalacji najnowszego pack'a. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.
 16. W opcjach gry, to było to Chyba byłem ślepy. Wielkie dzięki Aslain za pomoc
 17. W plikach: battleLoadingTips.xc statisticForm.xc mam "removeVehicleLevel": true, ale w pliku battleLabels.xc nie ma takiej linii jak "removeVehicleLevel": ?? _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Wróce za godzinę.
 18. Podepnę się pod temat. Gdzie w ustawieniach gry oznaczyć opcje wyświetlania numeru tieru na ikonach czołgów w bitwie? Teraz mam tak jak na załączonych zdjęciach, czyli podwójnie. Z góry dzięki.
 19. U mnie odznaczenie vehicle_exp_extended i Hangar Manager 'HangMan" z kilkoma garażami rozwiązało problem, dzięki Aslain.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.