Jump to content

gra nie startuje


Recommended Posts

  • Administrator
On 12/15/2017 at 6:04 PM, riload said:

U mnie nadal nie gra nie startuje.

Robiłem sprawdzanie plików i usuwałem te mody, które podejrzewane były o crashowanie. Klient dochodzi do pewnego miejsca i ciągle się restartuje. 

Bez modów wszystko gra.

Aslains_WoT_Logs.zip

 

WG logow uzywasz starego modpacka (#00) pisze ze to logi z 15 grudnia swoja drogą. Sciagnij najnowszy. #05.

10 minutes ago, ms_szeryf said:

calculator_rankings_battle.wotmod ten mod prawdopodobnie powoduje wywalenie do pulpitu podczas uruchamiania wot-a

Zalaczales logi ? Inaczej nie moge nic sprawdzic.

Link to comment
  • Administrator
5 hours ago, ms_szeryf said:

Przepraszam mój błąd. Aslains_WoT_Logs.zip

 

Masz jakis dziwny blad zwiazany z moim modem do sprawdzania aktualizacji modpacka, zainstaluj paczke bez niego i daj znac. Byc moze jakis program blokuje polaczenie tego moda z internetem i wtedy gra moze nie wystartowac. Ewentualnie usun tez menadzera konta.

 

Przy okazji instalujesz bez usuwania poprzednich modow, to nie jest zalecane, moze powodowac bledy i problemy. 

Link to comment
  • Administrator
3 hours ago, jajoi said:

to i ja się dorzucę

po instalacji modów gra się odpala i crashuje :(

Aslains_WoT_Logs.zip

 

EDIT

usunąłem wspomaganie celowania i sprawdzanie aktualizacji i działa

 

Twój problem wynika z tego że coś na Twoim kompie blokuje instalacje, masz w logach pełno błędów wynikających z tego że skrypty i subprogramy instalacji nie mogły wykonać swojej roboty. Także to nie mody w tym przypadku a efekt działania komputera. Pewnie jakiś antywir lub brak odpowiednich uprawnien podczas instalacji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.