Jump to content

Recommended Posts

Ostatnia wersja moda kompatybilna z 0.6.15 jest zbugowana. Jest problem z rozszerzonym drzewkiem lub ulepszoną karuzelą okrętów. Przez któryś z tych modów nie działa boczny panel ze specyfikacją okrętów, oraz drzewko technologiczne jest puste (nie wyświetlają się okręty). Moim zdaniem zbugowany jest mod rozszerzone drzewko.

Edited by SirensRevolution
Link to comment

hmm,u mnie coś problem wyskoczył inny,chodzi o wyświetlanie nicków graczy podczas klawisza TAB  albo ogólnie przy ładowaniu gry w zakładce członkowie dryżuny,pisze null albo co innego,nie wiem czy to nie przez mod  z tymi paskami HP itp  nazwa  : BADoBEST v1 

 

zobaczę grę bez modów najwyżej,i dam znać,czy problem leży po stornie klienta gry moda nie koniecznie tego podanego z panelem bocznym

 

 

edit : uruchomiłem grę bez modów i wszystko działa ok,  zainstalowałem mody bez BADoBEST v1 i dalej błąd z wyświetlaniem nicków graczy ,kiedy wczytuje cie do bitwy i podczas rozgrywki klawisz TAB , pisze NULL albo też inaczej coś tam ,nie wiem jaki mod może powodować ten problem,u mnie taki ów wyskakuje ,nie będę usuwał i instalował modów po jednym ,aby sprawdzić który to jest,ale daje ci listę jakich ja używam,sprawdź te mody 

 

 

złote ikonki okrętów premium

panel BADoBEST v1

Zeiss Extreme x25

światła kierunku poruszunia (tutaj troche udoskonalić ten mod,bo czasem wróg cofa ,a nadal jest czerwona kropka)

czarna cytadela v2 niebieski

ostrzeżenie torpedowe v1

odznaki w bitwie v3

pokaż zmienone okręgi minimapki

pokaż linię kierunku płynięcia celu

statystyki sesji

w sekcji ekranu logowania pokaż zdjecie Albany

pociski i smugi DarthDoge

ślady po smugach czyli linie oraz plotki  kolorowe linie

ukryj ekran pożarowy

przesuń odznaki bitewne do centrum

wskaźnik dymu

usuń nieporządane teksty z widoku mapy

kompaktowy panel komend

minimlane fale (spokojne morze)

usuwacz mgły

okulary przeciwodblaskowe + usuwacz mgły

 

 

którys z tych modów musi kolidować z wczytywaniem do bitwy ,owszem,one działają ale któryś to powoduje

 

Edited by adamPOLAND
dodanie możliwych modów,które powodują złe wyświetlanie nicków graczy
Link to comment

Adam,musisz sam w ustawieniach gry skonfigurować  co ma wyświetlać panel BADoBest v1.W modpacku,przy każdym modzie "na dolę" na niebiesko masz link do autora moda-tam znajdziesz co i gdzie musisz zaznaczyć.Zgłaszając  błędy Asllainowi,przesyłaj pliki tekstowe z folderu gry-na screenie,na następnych masz panele BADoBEST-a.

Desktop_171224_0752.jpgDesktop_171224_0751.jpg

Edited by (GB-R)MarekTor
Link to comment

ty mnie nie rozumiesz,jakiś mod powoduje to,że jak cię wczytuję do bitwy jest ekran ładowania z listą drużyn,i ich nicki w grze,nie wyświetla poprawnie ,ten mod jednak tego nie czyni,bo go usunąłem dla sprawdzenia i on działa poprawnie ,oto co mi wyskakuje ,jedynie dywizjon zakładka jest ok,ale klawisz TAB podczas bitwy czy wczytywanie już nie

 

zobacz,ładowanie do bitwy,nicki nie są poprawnie wyświetlone , zaś jak zakładka dywizjony już ok, ,klawisz TAB tak samo, podczas bitwy gdy gram i nacisnę ALT to pokazuje mi nicki graczy,mod BADoBEST v1 nie jest problemem,zaś któryś jeszcze z wymienionych powyżej ,z których korzystam ,wyłaczyłem grę i uruchomilem w trybie bezpiecznym bez modów to działa gra ok

shot-17.12.23_18.12.41-0352.jpg

shot-17.12.23_18.13.00-0266.jpg

shot-17.12.23_18.13.19-0430.jpg

Link to comment

Możliwe,że masz 2 mody,które nie są kompatybilne razem?.Ja używam ikonek od MajorRenegade-czekam jak je zaktualizuję,,teraz mam ikonki Panzerschiffer,markery nad celami od BADoBEST v 1 hp+nick i ulepszony ekran ładowania bitwy-w nim można ustawić:wielkość ikon,wyświetlanie nicków,hp itp,w normalnym widoku lub minimapie.Tak u mnie wygląda-nagranie nie obrobione.

World_of_Warships_2017-12-24_16-34-43.mp4

Edited by (GB-R)MarekTor
Link to comment
Dnia 23.12.2017 o 18:03, adamPOLAND napisał:

hmm,u mnie coś problem wyskoczył inny,chodzi o wyświetlanie nicków graczy podczas klawisza TAB  albo ogólnie przy ładowaniu gry w zakładce członkowie dryżuny,pisze null albo co innego,nie wiem czy to nie przez mod  z tymi paskami HP itp  nazwa  : BADoBEST v1 

 

zobaczę grę bez modów najwyżej,i dam znać,czy problem leży po stornie klienta gry moda nie koniecznie tego podanego z panelem bocznym

 

 

edit : uruchomiłem grę bez modów i wszystko działa ok,  zainstalowałem mody bez BADoBEST v1 i dalej błąd z wyświetlaniem nicków graczy ,kiedy wczytuje cie do bitwy i podczas rozgrywki klawisz TAB , pisze NULL albo też inaczej coś tam ,nie wiem jaki mod może powodować ten problem,u mnie taki ów wyskakuje ,nie będę usuwał i instalował modów po jednym ,aby sprawdzić który to jest,ale daje ci listę jakich ja używam,sprawdź te mody 

 

 

złote ikonki okrętów premium

panel BADoBEST v1

Zeiss Extreme x25

światła kierunku poruszunia (tutaj troche udoskonalić ten mod,bo czasem wróg cofa ,a nadal jest czerwona kropka)

czarna cytadela v2 niebieski

ostrzeżenie torpedowe v1

odznaki w bitwie v3

pokaż zmienone okręgi minimapki

pokaż linię kierunku płynięcia celu

statystyki sesji

w sekcji ekranu logowania pokaż zdjecie Albany

pociski i smugi DarthDoge

ślady po smugach czyli linie oraz plotki  kolorowe linie

ukryj ekran pożarowy

przesuń odznaki bitewne do centrum

wskaźnik dymu

usuń nieporządane teksty z widoku mapy

kompaktowy panel komend

minimlane fale (spokojne morze)

usuwacz mgły

okulary przeciwodblaskowe + usuwacz mgły

 

 

którys z tych modów musi kolidować z wczytywaniem do bitwy ,owszem,one działają ale któryś to powoduje

 

To statystyka - mam to samo.

Z Twoimi wspólne miałem tylko Panel Badobest i Statystyka, więc łatwiej mi było odinstalować ;)

Link to comment
11 godzin temu, GOOTCHIO napisał:

To statystyka - mam to samo.

Z Twoimi wspólne miałem tylko Panel Badobest i Statystyka, więc łatwiej mi było odinstalować ;)

statystyka sesji ? hmm,najpierw sprawdzę tą paczkę nową

 

p.s. a jak się tworzy mody ? może jakiś poradnik ,abym wiedział chociaż jak edytować itp

Link to comment

Zobaczcie na nowa paczke, byla wczoraj w nocy.

 

 

teraz działa,ale zaś problem leży na liście znajomych ,oto on ,wczesniej cyfry z poziomem były ok ,na równo z nickiem,teraz są przestawione,ale kit z tym,to mi już nie przeszkadza ,ważne ,że nicki widać juz przy wczytywaniu do bitwy i pod klawiszem TAB ,wielkie dzięki 

shot-17.12.25_16.07.41-0196.jpg

Edited by adamPOLAND
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.