Jump to content

Do wszystkich "dostałem bana za modpack Aslaina"


Recommended Posts

  • Administrator

Zacznijmy od tego: Mój modpack jest oficjalnie zatwierdzony przez WG na ich stronie wgmods.net. Wszystkie mody z tej strony zostały sprawdzone przed dodaniem ich tam dlatego spokojnie można ich używać się bez strachu że dostanie się za nie bana. Jeśli wydaje ci się że dostałeś bana za używanie modpacka, to niestety muszę cię zmartwić, nie jest to przez moją paczkę ani za żadnego moda ze strony z modami na hubie WG. Ponadto jestem w kontakcie z Wargamingiem i sprawdzam z nimi mody przed ich dodaniem do paczki aby zabezpieczyć użytkowników paczki.

 

Jeśli wydaje ci się że dostałeś bana za moją paczkę i nie instalowałeś w ciągu ostatniego roku innych modów to musisz zadać sobie następujące pytania:

  • czy dzieliłeś komputer z którego logujesz się do gry z kimś innym kto potencjalnie mógł zainstalować coś bez twojej wiedzy czy zgody?
  • czy logowałeś się do gry używając nieswojego komputera?
  • czy logowałeś się do gry używając niezabezpieczonych sieci (np. wifi z restauracji itp.) ?
  • czy udzieliłeś komuś hasła i loginu do swojego konta np. znajomemu albo swoim klanowiczom 
  • czy często brałeś udział w bitwie bez czynnego udziału w niej ? (afk itp.)
  • czy instalowałeś inne aplikacje które zmieniają grafikę gry (Tundra, ReShade, SweetFX i podobne) ?

 

Jeśli na którekolwiek pytanie masz odpowiedź twierdzącą, to już wiesz skąd wział się twój ban.

 

Jak się zabezpieczyć aby nie dostać kolejnego bana i utracić swoje konto na zawsze? Większość ludzi którzy mnie obwiniają za swojego bana myślą dość prosto: że przestaną go używać. Błąd! To tylko fałszywe wrażenie które prowadzić może do kolejnego bana, bo to nie mój modpack spowodował bana i prawdziwy powód dalej tam jest! Po prostu należy nie instalować cheatów i nie robić rzeczy o które pytałem w tekscie na czerwono. Jeśli się to zignoruje to następnym razem utraci się konto dostając permabana. Naprawde myślcie zanim zrobicie coś głupiego. Polecam też zmienić hasło do gry.

 

Mój modpack jest bezpieczny jak sam Fort Knox i nie można za niego dostać bana !

 

Pytanie: Ok, więc skoro to taki bezpieczny modpack dlaczego tak często czytam i słyszę że ktoś za niego dostał bana?

Odpowiedź: Wynika to z prostego rachunku prawdopodobnieństwa: jest to najpopularniejszy modpack na świecie do World of Tanks, szansa że ktoś go używa jest bardzo wysoka, rośnie więc też szansa że wsród jego użytkowników znajdzie się ktoś kto złamał regulamin gry.

 

Pisanie do mnie w sprawie pomocy odwołania się od bana czy wyjaśnieniu za co on był, w tym pisanie o tym na moich forach i czatach nie ma sensu, gdyż nie jestem wstanie pomóc. W tych sprawach należy się kontaktować z supportem WG. Nie ja nałożyłem bana i to nie ja miałem z nim cokolwiek wspólnego.

 

Dziękuję za uwagę.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
  • Aslain unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.